Izlases Vīriešu izlase 12.02.2020 20:02

Krištopāns sezonas otro daļu aizvadīs Vācijas Bundeslīgā

1581537775.jpg

Šovakar oficiāli tika apstiprināta Latvijas vadošā handbolista Daiņa Krištopāna pāreja no Maķedonijas kluba Skopjes "Vardar" uz vienu no spēcīgākajām Vācijas Bundeslīgas komandām Berlīnes "Fuchse".

Kopš 2017. gada viens no pasaules labākajiem handbolistiem Krištopāns spēlēja vadošajā Maķedonijas klubā Skopjes "Vardar", kuru šosezon pārstāv arī Latvijas vārtsargs Artūrs Kuģis. Iepriekšējā sezonā "Vardar" sasniedza maksimumu, triumfējot arī Eiropas prestižākajā handbola turnīrā EHF Čempionu līgā, bet latvietis iekļuva simboliskajā izlasē un tika atzīts par labāko Eiropas handbolistu jūnijā. 

Jau iepriekš handbola sabiedrībā tika runāts par Skopjes "Vardar" finansiālajām problēmām, kuras līdz galam nav izdevies atrisināt arī šobrīd. Ņemot vērā, ka šosezon "Vardar" kluba ambīcijas ir mazākas, netika izslēgta iespēja, ka šo sezonu Krištopāns "Vardar" sastāvā nenospēlēs līdz galam.

Šodien šīs runas arī oficiāli tika apstiprinātas. Latvijas izlases handbolists sezonas atlikušajā daļā pārstāvēs vienu no spēcīgākajām Vācijas komandām Berlīnes "Fuchse". 

Vācijas galvaspilsētas klubs šobrīd Bundeslīgā ieņem ceturto vietu 18 komandu konkurencē ar 16 uzvarām un sešiem zaudējumiem. Divu punktu attālumā ir "Hannover-Burgdorf" un "Flensburg-Handewitt", bet četru – čempionāta līdervienība "Kiel". Berlīne atlikušajā sezonas daļā cīnīsies gan par Bundeslīgas zeltu, gan vietu EHF Čempionu līgā nākamajā sezonā, kā sasniegšanai jātiek labāko divniekā. 

"Fuchse" nākamā spēle Bundeslīgā paredzēta 16. februārī savā laukumā pret "Magdeburg" komandu. Jāatgādina, ka jau šobrīd Dainis ir panācis vienošanos, ka nākamo sezonu sāks Francijas handbola grandā PSG.