Izlases Vīriešu izlase 30.05.2019 21:00

Krištopāns iekļauts Čempionu līgas zvaigžņu izlasē

dainis2.jpg

Handbola līdzjutēji veikuši savu balsojumu par 2018./2019. gada EHF Čempionu līgas zvaigžņu izlasi, labā arējā spēlētāja pozīcijā par labāko nosaucot Latvijas izlases un Skopjes “Vardar” handbolistu Daini Krištopānu. 

No Skopjes kluba zvaigžņu sastāvā iekļauts arī lielisku sezonu aizvadošais Dejans Miloslavļevs, kreisās malas spēlētājs Timurs Dibirovs un labās malas spēlētājs Ivans Čupičs. Par labāko kreisās ārējās pozīcijas spēlētāju atzīts Francijas kluba PSG līderis Mikels Hansens, labākā saspēles vadītāja balvu saņems Kentīns Maē (“Telekom Veszprem, Ungārija), bet par labāko līnijas spēlētāju nosaukts Žuljēns Aguinagalde (“Viva Kielce”, Polija). 

Labākā aizsardzības spēlētāja atzinību ieguvis slovēnijs Blažs Blagotinšeks (“Telekom Veszprem”, Ungārija), Ludoviks Fabregass (“Barca Lassa”, Spānija) kļuvis par labāko jauno spēlētāju, savukāŗt par labāko treneri līdzjutēji nosaukuši Skopjes “Vardar” vadītājs Roberts Garsija. 

Jāpiemin, ka tieši šajā nedēļas nogalē Vācijas pilsētā Ķelnē notiks EHF Čempionu līgas “Final 4” turnīrs. 1. jūnijā pulksten 19:00 startēs pusfināla spēle starp Krištopāna “Vardar” un “Barca Lassa”. Šo spēli tiesās Latvijas vadošais tiesnešu duets Zigmāŗs Sondors un Renāŗs Līcis. Otrā pusfinālā pulksten 16:15 laukumā dosies “Telekom Veszprem” un “Viva Kielce”. 2. jūnijā pulksten 16:15 spēle par bronzu, bet 19:00 – fināls!