Izlases Vīriešu izlase 16.11.2020 18:52

Krištopānam un Dudem uzvaras Francijas augstākajā līgā

1605545553.jpg

Aizvadītajā nedēļā Francijas "Lidl Starleague" handbola čempionātā spēles aizvadīja divi latviešu handbolistu pārstāvētie klubi. Divas spēles izbraukumā aizvadīja Daiņa Krištopāna pārstāvētais handbola klubs Parīzes "Saint-Germain", un vienu spēli savā laukumā aizvadīja Latvijas handbola izlases kapteiņa Ingara Dudes klubs “Limoges”. 

Trešdien, 11. novembrī, nedēļas pirmo uzvaru Daiņa Krištopāna pārstāvētajam klubam Parīzes "Saint-Germain" izdevās izcīnīt grūtā spēlē pret čempionāta pēdējās vietas ieguvēju “Tremblay”, kur ar trīs vārtu pārsvaru (33:30) izdevās pārspēt pretiniekus. Krištopāns šajā mačā no sešiem metieniem guva četrus vārtus, kā arī nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu.

 

Savukārt, jau sestdien, 14. novembrī, Parīzes "Saint-Germain" izbraukumā devās pie “USAM Nimes Gard” komandas, kur ar trīs gūtiem vārtiem un vienu divu minūšu noraidījumu Dainis Krištopāns palīdzēja kaldināt Parīzes komandas uzvaru ar rezultātu 31:27.

Kopumā pēc aizvadītām astoņām spēlēm Parīzes "Saint-Germain", nezaudējot nevienu spēli, ir pārliecinoši čempionāta līderi ar kopumā iegūtiem 16 kopvērtējuma punktiem.

Tuvākie sekotāji turnīra kopvērtējumā ir Latvijas izlases kapteiņa Ingara Dudes pārstāvētais klubs “Limoges”, kas arī aizvadītajā nedēļā ieguva vēl vienu uzvaru, savās mājās pārspējot Tulūzas “Fenix” ar rezultātu 30:26. Dude šajā mačā bija precīzs vienu reizi un saņēma arī vienu divu minūšu noraidījumu. 

“Limoges” kopumā ir izcīnījuši 11 kopvērtējuma punktus, uzvarot piecas reizes, spēlējot neizšķirti vienu reizi, kā arī divās spēlēs piedzīvojot zaudējumu.

Jau 18. novembrī, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Daiņa Krištopāna pārstāvētais Parīzes "Saint-Germain" dosies uz Portugāli, lai Eiropas Handbola federācijas (EHF) čempionu līgas 7. kārtas ietvaros mērotos spēkiem ar komandu “FC Porto Sofarma”. Šo spēli būs iespējams vērot tiešraidē Best4sport.TV kanālā trešdien, 18. novembrī, pulksten 19.40.

Kā arī abiem latviešu pārstāvētajiem klubiem paredzētas spēles Francijas "Lidl Starleague" handbola čempionātā, kur 20. novembrī Dudes “Limoges” dosies izbraukumā pie Denkerkas “Grand Littoral”, bet 21. novembrī Krištopāna Parīzes "Saint-Germain" savās mājās uzņems Šartras “Metropole” handbolistus.

Foto: TeamPics/PSG