Izlases Vīriešu izlase 04.03.2020 16:14

Klešniks joprojām neuzvarēts Bundeslīgā, lieliski Vācijā arī Krištopāns un Jurdžs

1583331283.jpg

Latvijas izlases handbolisti demonstrējuši spilgtu sniegumu Vācijas 1. un 2. Bundeslīgā, pie tam Dainis Krištopāns un Aivis Jurdžs iekļuvuši arī kārtas simboliskajās izlasēs, savukārt Evars Klešniks joprojām bez zaudējumiem cīnās 1. Bundeslīgā. 

Neticamas pārmaiņas pēc pieredzes bagātā latvieša Evara Klešnika pievienošanās komandai turpina piedzīvot Vācijas Bundeslīgas klubs "Lemgo Lippe". Vakar komanda viesos pārliecinoši ar 36:29 apspēlēja "Die Eulen Ludwigshafen". Latvijas izlases handbolists bloķēja divus pretinieku metienus un šoreiz izvairījās no noraidījumiem. "Lemgo Lippe" pēdējās sešās izcīnījusi piecas uzvarai un reizi spēlējusi neizšķirti. 

Individuāli labu spēli aizvadījis Latvijas izlases uzbrukuma līderis Dainis Krištopāns. "Fuchse Berlin" gan turpina spēlēt nepārliecinoši. Viesos neizšķirts 26:26 pret "Bergischer". Dainis 26. kārtas spēlē piecas reizes meta pa vārtiem, četras reizes pārspēja vārtsargu, pie tam izraujot arī neizšķirtu rezultātu. Latvietim arī trīs rezultatīvas piespēles un viens bloķēts metiens. Jāpiemin, ka latvietis iekļauts iepriekšējās kārtas Vācijas Bundeslīgas simboliskajā izlasē. 

Vācijas 2. Bundeslīgā sāpīgu zaudējumu piedzīvojusi Latvijas nacionālās izlases galvenā trenera Ārona Cīrkes vadītā "TW Emsdetten". Ar 26:27 viesos atzīts "TSV Bayer Dormagen" pārākums. Jurdžs bija komandas rezultatīvākais spēlētājs ar septiņiem gūtiem vārtiem. Latvietim arī trīs rezultatīvas piespēles un divi noraidījumi. Aivis pēc šīs spēles tika iekļauts Vācijas 2. Bundeslīgas 23. kārtas simboliskajā izlasē. 

Francijas pēc spēka 2. līgā graujošu uzvaru izcīnījusi Latvijas izlases kapteiņa Ingara Dudes pārstāvētā "Limoges Hand 87", kas ar 35:20 savā laukumā sagrāva "Billere" komandu. Ingars šajā spēlē gan palika bez gūtiem vārtiem. Komanda pēc šīs spēles saglabāja otro vietu turnīra tabulā. 

Turcijas spēcīgākajā čempionātā pie uzvaras ticis Austris Tuminskis. Latvieša pārstāvētā "Besiktas" savā laukumā ar 33:28 apspēlēja "Spor Toto" komandu. Tuminskis šajā mačā guva divus vārtus, nopelnīja brīdinājumu un divus noraidījumus.

Vācijas pēc spēka 3. līgā minimālu zaudējumu piedzīvojusi Latvijas izlases vārtsarga Edgara Kukšas "OHV Aurich", kas savā laukumā ar 23:24 piekāpās "Bergische Panther".