Izlases Vīriešu izlase 04.02.2020 18:40

Klešniks Bundeslīgā atgriežas ar uzvaru, rīt atsāksies Čempionu līga

1580841638.jpg

Latvijas nacionālās izlases handbolisti Evars Klešniks un Aivis Jurdžs aizvadītajā nedēļas nogalē aizvadījuši spēles savos jaunajos klubos Vācijā, savukārt Dainim Krištopānam un Artūram Kuģim rīt paredzēta EHF Čempionu līgas spēle Maķedonijas kluba "Vardar" sastāvā. 

Svētdien Latvijas izlases aizsardzības līderis Evars Klešniks aizvadīja pirmo spēli pēc atgriešanās Vācijas Bundeslīgā. Tieši spēle aizsardzībā bija galvenais iemesls, kāpēc "TBV Lemgo Lippe" izdevās izcīnīt uzvaru ar 27:23 pret "TVB Stuttgart". Klešniks izpildīja arī vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja vienu divu minūšu sodu. Spēli klātienē "TBV Lemgo Lippe" mājvietā klātienē vēroja 4000 skatītāju. 

Savukārt Vācijas 2. Bundeslīgas klubā "TV Emsdetten" pirmo spēli aizvadīja cits Latvijas izlases pieredzes bagātais handbolists Aivis Jurdžs. Viņa pārstāvētā komanda gan nospēlēja sliktu maču, ar 20:27 piekāpjoties "TuS Lubbecke". Jurdžam šajā spēlē bija problēmas ar iespēju realizāciju. Ar sešu metienu palīdzību Aivis guva vienus vārtus, taču pamanījās atdot četras rezultatīvas piespēles. Aivim arī trīs bloķēti metieni un divi noraidījumi.

Rīt atsāksies prestižākais Eiropas handbola turnīrs, proti, EHF Čempionu līga. Daiņa Krištopāna un Artūra Kuģa pārstāvētā Maķedonijas komanda "Vardar" viesosies pie vadošās Vācijas komanda "Kiel", kas ir viena no galvenajām šīs sezonas favorītēm Čempionu līgā. Ar 7-2-1 bilanci "Kiel" ir B grupas līdere, bet "Vardar" ar 4-1-5 ieņem sesto vietu astoņu komandu konkurencē. Mača sākums rīt pulksten 20:00 pēc Latvijas laika.