Izlases Vīriešu izlase 01.11.2020 12:33

Jurdžs: “Atsvaidzināju ceļa savainojumu”

1604226832.jpg

Piekto zaudējumu piecās Vācijas handbola 2. bundeslīgas spēlēs piedzīvoja Aivja Jurdža pārstāvētā komanda TV "Emsdetten" – šoreiz ar 23:27 viesos no DJK "Rimpar". Šī bija jau trešā spēle, kurā Aivis Jurdžs nepiedalījās.

"Var teikt, ka atsvaidzināju ceļa savainojumu. Vēl jāveic papildus izmeklēšana un tad varēs pateikt, cik gara būs pauze. Tāpēc nezinu, vai atgriezīšos pēc izlašu pauzes, kad mums būs spēle savā laukumā ar Desavas komandu," telefonsarunā pastāstīja Aivis Jurdžs. "Komanda mums nav slikta un tā arī nespēlē slikti, taču – uzvaru nav. Trīs spēles zaudējām ar vienu, triju un četru vārtu starpību, tikai vienu ar vairāk nekā piecu vārtu starpību. Dažās spēlēs zaudējām paši sev… Piemēram, pēc pēdējā mača slavē pretinieku vārtsargu, taču vispirms jau mūsu komandas spēlētāji padarīja viņu par spēles varoni… Vajadzīga pirmā uzvara, tā dos papildus pārliecību. Pāris panākumi var pacelt komandu 5-6 vietas uz augšu, taču – šie panākumi ir jāgūst…"

Bez punktiem 2. bundeslīgas čempionātā ir tikai Emsdetenas komanda un TuS "Furstenfeldbruck" (4 zaudējumi 4 spēlēs), viens punkts ir TV "Huttenberg", bet sešām komandām ir pa 2 punktiem. Patiešām – pāris uzvaras un var pakāpties par 5-6 vietām uz augšu. Nākamā spēle TV "Emsdetten" būs 13. novembrī savā laukumā ar "Dessau-Rosslauer HV 06" (šajā komandā savulaik sekmīgi spēlēja bijušais izlases galvenais treneris Armands Uščins), kas ar 8 punktiem 5 spēlēs turnīra tabulā ieņem 3. vietu.