Jaunatne 27.01.2020 15:53

Jaunatnes čempionāta mazākajās grupās dominē Dobele un Ludza

1580140437.png

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē par Latvijas jaunatnes čempionāta rezultātiem. Šoreiz ieskatāmies čempionāta jaunākajās grupās – U12, U13 un U14. 

U14 grupā zēniem šobrīd septiņu komandu turnīrā labākās līdz šim bijušas "Dobeles SS" un "Jūrmalas SS" komandas, kuras sešās spēlēs iekrāja piecas uzvaras un piedzīvoja tikai vienu zaudējumu. Dobele vienīgo zaudējumu piedzīvoja tieši pret Jūrmalu (16:18), savukārt jūrmalnieki pirmajā sabraukumā paklupa pret "Aizkraukles SS/Skrīveri" (16:22). 

Trešajā un ceturtajā vietā atrodas "Ogres SC" un "Salaspils SS", kuras abas iekrāja trīs uzvaras un trīs zaudējumus un attiecīgi kopā ar Dobeli un Jūrmalu piedalīsies fināla sabraukumā un cīnīsies par medaļām. Fināla sabraukumā iepriekš izcīnītie punkti netiks ņemti vērā. Par piekto līdz septīto vietu noslēdzošajā sabraukumā cīnīsies "Ludzas NSS" (2-4), "Aizkraukles SS/Skrīveri" (2-4) un "Tērvete" (1-5). 

Ar U14 grupas rezultātiem un turnīra tabulu variet iepazīties ŠEIT.

U13 grupā zēniem noticis viens sabraukums un katra komanda tikusies ar katru. Labākā bijusi "Ludzas NSS", kura izcīnījusi četras uzvaras tikpat spēlēs ar kopējo vārtu starpību plus 27 (91:64). "Tērvetes" komanda atrodas otrajā vietā, un vienīgo zaudējumu Zemgales komanda piedzīvoja tieši pret ludzāniešiem (20:25).

Trešajā vietā ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem atrodas "Dobeles SS". Ceturtajā un piektajā vietā atrodas attiecīgi "Salaspils SS" (1-3) un "Ogres SC" (0-4). Vismaz terorētiskas iespējas pacīnīties par medaļām ir palikušas visām komandām, jo šajā grupā katra komanda ar katru tiksies vēl vienu reizi.

Ar U13 grupas rezultātiem un turnīra tabulu variet iepazīties ŠEIT

U12 grupā zēniem piedalās četras komandas – "Dobeles SS", "Ogres SC", "Ludzas NSS" un "Salaspils SS". Šajā grupā labāko noskaidros trīs apļu turnīrā, attiecīgi katra komandas aizvadīs deviņas spēles. Šobrīd ir noticis viens sabraukums, un katra komanda ir nospēlējusi trīs mačus.

Šobrīd labākā komanda ir bijusi "Dobeles SS" komanda, kas uzvarējusi visās trīs spēlēs, pie tam Dobele to izdarījusi pārliecinoši, iekrājot kopējo vārtu starpību plus 52 (73:21). Lielo zaudējumu dēļ pret Dobeli neviena cita komanda neiekrāja pozitīvu vārtu starpību. Vistuvāk tam ir "Salaspils SS" (-2), kas Dobelei zaudēja ar deviņiem vārtiem, bet spēja uzvarēt gan "Ogres SC" (1-2), gan "Ludzas NSS" (0-3).

Ar U12 grupas rezultātiem un turnīra tabulu variet iepazīties ŠEIT

U14 meiteņu grupā startē četras komandas – "Dobeles SS", "Aizkraukles SS/Skrīveri", "Salaspils SS" un "Ludzas NSS". Šajā grupā labāko komandu noskaidros trīs apļu turnīŗā. Līdz šim komandas aizvadījušas četras un piecas spēles. 

Arī starp meitenēm "Dobeles SS" komanda spēlējusi pārliecinoši, izcīnot panākumus visās četrās spēlēs (85:49). Otrajā vietā atrodas "Aizkraukles SS/Skrīveri", kas vienīgo zaudējumu piedzīvojusi pret Dobeli. Trešajā vietā ar divām uzvarām un trim zaudējumiem atrodas "Ludzas NSS", bet bez uzvarām šobrīd spēlē "Salaspils SS" vienība (0-5). 

Ar U14 grupas meitenēm rezultātiem un turnīra tabulu variet iepazīties ŠEIT

U13 grupā meitenēm startē sešas komandas – "Dobeles SS", "Jēkabpils SS 1", "Jēkabpils SS 2", "Salaspils SS 1", "Salaspils SS 2" un "Ludzas NSS". Izspēles formāts paredz trīs apļu turnīru, kas nozīmē, ka katra komanda aizvadīs 15 spēles. Šobrīd aizvadīti divi sabraukumi, proti, divas trešdaļas čempionāta. 

U13 meitenēm ļoti pārliecinošu sniegumu demonstrē "Ludzas NSS", kas izcīnījusi iespaidīgas desmit uzvaras desmit spēlēs. Komanda ir guvusi 180 vārtus, kamēr pretiniecēm ļāvusi gūt tikai 89 vārtus. Tālāk ar septiņām uzvarām un trim zaudējumiem seko "Salaspils SS", bet labāko trijnieku noslēdz "Jēkabpils SS 2" (5-4). Piecas uzvaras un pieci zaudējumi ir Dobelei, "Jēkabpils SS 1" seko ar 2-7, bet "Salaspils SS" otrajai komandai izcīnītu panākumu nav (0-10).

Ar U13 grupas meitenēm rezultātiem un turnīra tabulu variet iepazīties ŠEIT