Handbola virslīgā uzvaras SK Latgols dāmām un junioriem, kā arī Skrīveri/Aizkraukle komandai.

NIK_2600-scaled

Šodien SynotTip handbola virslīgā tika aizvadītas divas spēles. SK Latgols juniori, savā laukumā, aizvadīja spēli ar ONSC/HK Ogre komandu, savukārt Skrīveri/Aizkraukle ar ZRHK Dobele/Tērvete. Sieviešu virslīgā šodien viena spēle – SK Latgols pret LAT 2004.

SK Latgols juniori un ONSC/HK Ogre spēli iesāka līdzīgi, un pirmā puslaika beigās nelielu pārsvaru ieguva ogrēnieši – 13:12. Otrajā puslaikā septiņās minūtes SK Latgols juniori veica 7:2 izrāvienu, 10 minūtes līdz spēles beigām, panākot 24:18. Tas arī ļāva Ludzas komandai spēles beigās justies pietiekami komfortabli un svinēt uzvaru ar rezultātu – 30-24.

SK Latgols juniori – ONSC/HK Ogre 30:24 (13:12)
SK Latgols juniori:
Malahovs 8, Usāns 4, Mikjanskis 5, Rozenbergs 4, Grebeņņikovs 3, Kušners E., 2, Kušners D., 2, Kodaļevs 1
ONSC/HK Ogre:
Sļusarevs 11, Kļimočkins 5, Novickis 3, Bisters 2, Batņa 2, Zvaigznītis 1

Skrīveri/Aizkraukle komanda aizvadīja spēli ar ZRHK Tērvete/Dobele komandu, kuri, ņemot vērā faktu, ka Tenax Dobele komanda šajā nedēļas nogalē aizvada EHF Eiropas Kausa spēli, nebija ieradušie optimālā sastāvā, jo daļa spēlētāju ir devušies līdzi uz Baltkrieviju. Aizkraukle/Skīveri komanda jau no spēles pirmās minūtes pārliecinoši “iekrāja” pārsvaru un pēc pirmajā 30 minūtēm atradās jau drošā vadībā – 18:8. Otrajā puslaikā savu pārsvaru komandai izdevās vēl mazliet palielināt un izcīnīt šīs sezonas trešo uzvaru (3 spēlēs) – 34:21

Lauris Rūtiņš, Skrīveri/Aizkraukle komandas treneris:
“Žēl, ka pretinieku komanda nebija labākajā sastāvā, bet, neskatoties uz to, mūsu komanda bija noskaņojusies spēlei un jau no pirmajām minūtēm pildīja spēles plānu. Prieks, ka otrajā puslaikā komanda neatslāba, un spēles beigās tika spēlēt visi! Šajā spēlē gribētu izcelt vārtsargu Aleksi Dīci, kurš vārtus augstā līmenī sargāja visas 60 minūtes.”

Kristers Suharevs, ZRHK Tērvete/Dobele komandas spēlētājs:
“Spēli iesākām slikti, negāja uzbrukums, un par katru neiemesto golu tūlīt pretī saņēmām pretuzbrukumu. Bija ļoti daudz atlecošās bumbas, kuras atdevām pretiniekam. Visu spēli bija ļoti slikta metienu realizācija. Un, protams, pietrūka treneris, kurš ‘piekoriģētu’ spēles gaitu.”

Skrīveri/Aizkraukle – ZRHK Tērvete/Dobele 34:21 (18:9)
Skrīveri/Aizkraukle:
Beļūns 7, Kurmēns 6, Bokalders 5, Gailītis 4, Ziediņš 3, Vadzītis 3, Galvanovskis 2, Ozoliņš 1, Gavars 1, Zadovskis 1
ZRHK Tērvete/Dobele:
Suharevs 6, Gidrevics 4, Krūmiņš 3, Elferts 3, Berezovojs 2, Birulis 1, Auders 1, Gavars 1

Sieviešu handbola virslīgā spēli aizvadīja SK Latgols ar LAT 2004 komandu. Lai gan pirmo puslaiku LAT 2004 komanda spēja uzvarēt, ar rezultātu – 15:16. Spēles rezultāts bija labvēlīgs SK Latgols komandai – 31:27.

Māris Cibuļskis, SK Latgols komandas treneris:
“Spēlējām kā pa celmiem. Pirmkārt, joprojām ir sastāva problēmas, jo gados jaunās spēlētājs ir karantīnā, tas izjauca paredzēto spēles shēmu, otrkārt, runā, cik un ko gribi, bet grūti noskaņot meitenes cīņai ar potenciāli jaunāku pretinieku, līdz ar to komanda nevar nospēlēt labā līmenī visu spēli, treškārt, daudz kļūdu, jo nav spēļu prakses un treniņos nav iespējams būt visām, lai atstrādātu sadarbības. Esmu puslīdz apmierināts ar aizsardzības shēmu, bet uzbrukums ‘buksē’, kā arī metienu realizācija ir neapmierinoša.”

Vita Brikmane, LAT 2004 komandas trenere:
“Mūsu spēlētāju soliņš uz šo sabraukumu nedaudz sarucis dažu spēlētāju pašizolācijas dēļ, bet meitenes cīnījās godam, man patika pirmais puslaiks, otrajā diemžēl rezultāts pamainījās, jo nespējām realizēt daudz metienu. Šajā spēlē patika abu komandu vārtsargu sniegums.”

SK Latgols – LAT 2004      31:27 (15:16)
SK Latgols:
Minova 8, Bindemane 6, Zaharāne 4, Rutkovska 4, Cibuļska 3, Krole 3, Haindrava 1
LAT 2004:
Brikmane 8, Krodziniece 5, Jukša 5, Kaņepe 4, Radzeviča 4, Zarovska 1