Delegāti un tiesneši 25.04.2024 13:25

ERASMUS+ tiesnešu projekts “Handball Whistle” turpinās apmācības U17 Baltijas jūras valstu čempionu kausā

940A6530

No 3. līdz 5. maijam Rīgā norisināsies Baltijas jūras valstu čempionu kausa izcīņa starp Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas U-17 meiteņu un zēnu čempionvienībām, kurā apmācību procesu turpinās Erasmus+ tiesnešu projekta dalībnieki. 

Trīs dienu garumā 2007. gadā dzimušo jauniešu komandas sacentīsies, lai noskaidrotu spēcīgāko Baltijas čempionu komandu starp Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas čempioniem. 

Šajā tiesnešu apmācības posmā no Latvijas piedalīsies trīs jauno talantu pāri Ņikita Goļikovs un Ēriks Kozlovs, Roberts Ozoliņš un Hugo Muižnieks, Dāvis un Ritvars Bērziņi. Savukārt apmācību procesu uzraudzīs un dalībniekiem palīdzēs lektori Zigmārs Sondors, Edmunds Bogdanovs, Viktorija Alpaidze un Ilmārs Kazinieks

Tāpat arī turnīrā pievienosies tiesneši Jonas Virkutis un Karolis Lukoševičius un lektors Vaidas Mažeika no Lietuvas.

Turnīra pirmajā dienā, pirms sacensību sākuma, dalībnieki tiksies seminārā. Savukārt katras dienas noslēgumā tiks izanalizēts un izvērtēts katra dalībnieka individuālais sniegums laukumā.

“Handball Whistle” (Handbola Svilpe) ir Latvijas Handbola federācijas un Lietuvas handbola tiesnešu asociācijas kopprojekts, kas tapis ar Erasmus+ programmas finansējumu. Tā mērķis ir popularizēt tiesnešu profesiju, piesaistīt jaunos talantus un piedāvāt inovatīvu treniņu programmu jaunajiem tiesnešiem.

Līdz šim aizvadīti vairāki jaunatnes un mini handbola turnīri, kā arī semināri Latvijā un Lietuvā. Vairāk par projektu uzzini ŠEIT.