Vīriešu izlase 18.08.2021 10:39

EČ U19: Rīt Latvijas izlasei cīņa par vietu pusfinālā

JBS_5227

Rīt Latvijas U19 vīriešu izlase aizvadīs savu otro apakšgrupas spēli ar Luksemburgas valstsvienību. Spēles sākums 15:00, “Rimi Olimpiskajā centrā”.

Kā iepriekš ziņots, Latvijas izlase pirmajā čempionāta dienā piekāpās Rumānijas izlasei ar rezultātu 40:29. Vakar Latvijas komandai bija brīvdiena, bet Rumānija aizvadīja spēli ar Luksemburgas valstsvienību. Rumānija izrādījās pārāka arī par luksemburgiešiem un svinēja uzvaru ar rezultātu 30:24. Divas uzvaras divās spēlēs nodrošināja Rumānijai pirmo vietu apakšgrupā un garantētu vietu pusfinālos, savukārt Latvijas un Luksemburgas izlases rīt aizvadīs spēli par otro vietu grupā un iespēju spēlēt pusfinālā.

Spēles tiešraide – https://ehftv.com
Biļetes pieejamas – www.bezrindas.lv

Rumānijas – Luksemburga 30:24

Rumānijas izlases trenera komentārs:
“Šī spēle nebija kā vakardienas spēle. Šodien mēs spēli sākām ļoti labi, bet otrajā puslaikā pieļāvām ļoti daudz kļūdas. Spēles beigās mēs izmantojām savas iespējas, lai šo spēli uzvarētu. Jāgatavojas nākamajai spēlei. Cerams, ka ar katru spēli spēlēsim arvien labāk gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.”

Luksemburgas izlases trenera komentārs:
“Esmu apmierināts ar savas komandas sniegumu šajā spēlē. Mēs zinājām, ka spēle pret Rumāniju būs ļoti, ļoti grūta, jo viņi ir fiziski ļoti spēcīgi, kā arī komanda ir saspēlējusies. Mēs centāmies pēc iespējas ilgāk turēties pretim un mums, tas arī labi izdevās. Bet diemžēl mēs pieļāvām pāris kļūdas, kā arī saņēmām nevajadzīgus divu minūšu noraidījumus. Ja mēs spēsim samazināt kļūdu un noraidījumu skaitu, tad uzskatu, ka mums pret Latviju ir labas izredzes.”

Rumānija: Stanciuc 10, Pop 6, Citu 5, Stanescu 3, Dedu 3, Tobosaru 2, Bordeanu 1
Labākais spēlētājs: Ionut Adrian Stanescu

Luksemburga: Kirsch 9, Hodzic 4, Bonnefoux 3, Goergen 3, Brittner 2, Trierweiler 1, Kremer 1, Peters 1
Labākais spēlētājs: Pol Kirsch