Izlases Vīriešu izlase 08.10.2019 21:00

Dude bez zaudējumiem Francijā, Kreicbergam četri vārti Somijā

dude2.jpg

Latvijas handbolisti turpina cīnīties dažādās Eiropas handbola līgās. Individuāli labākā spēle padevusies Nilam Kreicbergam, bet lielisku spēli turpina demonstrēt arī Ingara Dudes un Ģirta Lilienfelda pārstāvētās komandas. 

Francijas pēc spēka 2. līga ceturto uzvaru četrās spēlēs izcīnījusi Latvijas izlases līnijas spēlētāja Ingara Dudes “Limoges Hand 87”. 24:21 savā laukumā pret “Cesson-Rennes”. Ingars gan šajā mazrezultatīvajā spēlē ar vārtu guvumiem neizcēlās. “Limoges Hand 87” ir vienīgā komanda čempionātā, kas sakrājusi maksimāli iespējamos punktus. 

Vācijas 2. Bundeslīgā labāko četriniekā atrodas Ģirta Lilienfelda “HSC 2000 Coburg”. Aizvadītajā nedēļās nogalē komanda ar 36:29 viesos apspēlēja “TSV Bayer Dormagen”. Ģirtam pašam gan vārtu guvumu nebija, tiesa, latvietis atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Cita 2. Bundeslīgas spēlē “EHV Aue” ar 27:30 viesos zaudēja “HSG Konstanz”. Austris statistikas ailēs neatzīmējās. 

Somijas spēcīgākajā čempionātā “Riihimaen Cocks” ar Nilu Kreicbergu sastāvā savā laukumā ar 25:19 apspēlēja “GrIFK”. Nils bija viens no labākajiem komandā, ar četriem vārtu guvumiem kļūstot par dalīti rezultatīvāko spēlētāju komandā. 

Horvātijas augstākajā līgā zaudējumu piedzīvojusi Raivja Gorbunova “Umag”, kas viesos ar 29:35 zaudēja “Dubrava” handbolistiem. Raivis izpildīja trīs metienus pa vārtiem un divreiz pārspēja pretinieku vārtsargu. Latvietim arī viena rezultatīva piespēle. 

Vācijas 3. līgā pie uzvarām nav izdevies tikt ne Evaram Klešnikam, ne Edgaram Kukšam. Klešnika “LIT Tribe Germania” spēlēja neizšķirti 32:32 ar “TuS Spenge”, savukārt vārtsarga Kukšas “OHV Aurich” ar 21:22 viesos zaudēja “Leichlinger TV”. 

Savukārt šajā nedēļas nogalē iespaidīga spēle Latvijas handbola draugiem gaidāma EHF Čempionu līgā. Latvijas izlases handbolistu Daiņa Krištopāna un Artūra Kuģa Skopjes “Vardar” savā laukumā uzņems Vācijas Bundeslīgas vienu no spēcīgākajām komandām “Kiel”. Mača sākums pulksten 18:30.