Dobeles meitenēm un Skrīveri/Aizkraukle vīriem otrās uzvaras šajā sezonā

242816103_376790700759638_7373743479516181560_n

Šodien SynotTop handbola virslīgā tika aizvadīta viena spēle, bet sieviešu virslīgā – divas. ONSC/HK Ogre savā laukumā aizvadīja spēli ar Skrīveri/Aizkraukle komandu, savukārt dāmu konkurencē tikās LSPA un Salaspils SS meitenes, kā arī REIR/Dobele SS un Jēkabpils SS komandas.

ASK sporta zālē savā starpā spēli aizvadīja LSPA un Salaspils SS komandas. Spēles pirmais puslaiks izvērtēs līdzīgs, un pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts – 14:14. Spēles otrajā puslaikā Salaspils komanda atrada veidu, kā lauzt spēles gaitu, pakāpeniski palielinot rezultāta starpību. Desmit minūtes līdz spēles beigām Salaspils SS komanda jau bija iekrājusi 10 vārtu pārsvaru – 31:21. Spēles rezultāts 34:26. LSPA komandas sastāvā rezultatīvākā spēlētāja ar deviņiem gūtajiem vārtiem – Anna Pudovska, septiņus pievienoja Agrita Bērtiņa, bet četrus Inga Dīķe. Salaspils komandā rezultatīva spēle Anastasijai Agarkovai, kura komandas uzvaru veicināja ar 10 gūtajiem vārtiem, Renātei Salmanei astoņi precīzi raidījumi un Lindai Borisanovai – pieci.

Rihards Leja, LSPA komandas treneris:
“Vēlos apsveikt Salaspils komandu ar pirmo uzvaru šosezon. 40 minūtes, šķiet, bija gana līdzvērtīga spēle. Tad piecus uzbrukumus pēc kārtas pievīla meistarība vairākās epizodēs, kā rezultātā bija pieci bez atbildes vārti ātrajos pretuzbrukumos. Meitenes bija iztērējušas enerģiju, reālas iespējas salauzt spēli mums par labu vairs nebija. To apzinājos gan es, gan meitenes, jo fiziski neesam vel gatavas spēlēt visu spēli no “zvana līdz zvanam”. Šodien “piespiedu kārtā” to nācās darīt vairākām, kas arī dabiski radīja daudz nepiespiestās kļūdas. Varētu pieminēt daudzos nerealizētos metienus no brīvam pozīcijām, tajā skaitā 7m soda metienus, taču malači, ka tādas epizodes tika izveidotas gana daudz! Strādāsim pie tā, lai realizācija uzlabotos. Ceru, ka mēneša laikā sakārtosies komandas sastāvs un varēsim izrādīt sīvāku konkurenci pretiniekiem. Šobrīd daudz spēlētājas no sastāva nepiedalījās spēlē, tas nav attaisnojums bet gan šī brīža situācija.”

Niks Remess, Salaspils SS komandas treneris:
“Uz šo spēli, izdevās izdarīt pareizos secinājums pēc iepriekšējā zaudējuma un pats galvenais, sagatavoties psiholoģiski. Spēli iesākām labi, tomēr 1.puslaika vidū nespējām tikt galā ar pretinieču kreiso ārējo un malējo spēlētāju, kā arī neizmantojām savas iespējas uzbrukumā. Tieši pretinieču vārtsardzes spēle radīja lielākās problēmas. Puslaika pārtraukumā izdevās sakārtot aizsardzību, kas deva mums iespējas aizskriet ātrajos uzbrukumos. Tieši šis aspekts deva vēlamo rezultātu. Prieks, ka spēles pēdējās desmit minūtes, spējām dot iespēju spēlēt sporta skolas 2006. un 2007. gadā dzimušajām jaunajām handbolistēm.”

Renāte Salmane, Salaspils SS komandas kapteine:
“Spēli sākām no pirmās minūtes, cīnījāmies par katru bumbu un laukuma centimetru. Pirmajā puslaikā nesametām savus metienus, kas neļāva izvirzīties vadībā. Puslaikā devāmies ar neizšķirtu rezultātu, bet tas tikai deva jaunu spēku cīnīties. Otrajā puslaikā spēlējām savu spēli, sekojām trenera norādījumiem un izdarījām savu darbiņu.”

LSPA – Salaspils SS 26:34
LSPA: Pudovska 9, Bērtiņa 7, Dīķe 4, Bule 2, Roze 1, Veide 1, Laubner 1
Salaspils SS:
Agarkova 10, Salmane 8, Borisanova 5, Potapova 4, Kozloviča 3, Zvaigzne 2, Trubače 1, Fogele 1, Kozlova 1

Otra spēle sieviešu virslīgā tik aizvadīta starp divām Latvijas handbola sporta skolu komandām – REIR/Dobele SS un Jēkabpils SS. Pirmajā puslaikā vadību pārņēma dobelnieces un jau pirmo spēles daļu noslēdza ar pārliecinošu pārsvaru – 20:13. Otrā puslaikā šo pārsvaru REIR/Dobele SS komandai izdevās palielināt un puslaiku aizvadīt komfortablā atstatumā no pretinieku komandas. Spēles rezultāts 38:25. Rezultatīvākās spēlētājas Dobeles komandā – Letīcija Veinberga ar 10 gūtajiem vārtiem, deviņi vārti Laurai Ņeverovskai un seši – Ilvijai Buividei. Jēkabpils komandā pa pieciem vārtiem guva – Patrīcija Prūse, Loreta Jukša, bet četrus – Sandra Brikmane.

Larisa Veinberga, REIR/Dobele SS komandas trenere:
“Spēle sanāca diez gan ātra. Rezultātu ietekmēja, tas, ka Jēkabpils komandai ir satraumējušas dažas līderes, līdz ar to mums bija mazliet vieglāk spēlēt, tādēļ arī mūsu pārsvars rezultātā sanāca lielāks. Uzbrukumā mums viss izdevās, prieks, ka izmantojām savas iespējas ātrajos un pus ātrajos uzbrukumos. Savā komandā vēlos atzīmēt Ilviju Buividi, jo šodien spēle sanāca vairāk uz vienu pusi, kur viņa spēja izmantot savas iespējas un gūt vārtus. Jēkabpils komandas sastāvā ļoti iepriecina Sandras Brikmanes spēle, gados jauna spēlētāja, bet uzņemas iniciatīvu, uzbrūk un arī iemet savus metienus.”

Vita Brikmane, Jēkabpils SS komandas trenere:
“Nerealizējām uzbrukumā pārāk daudz savus metienus, pamatsastāvā pietrūka saspēles vadītāja Vitnija un līnijas spēlētāja Marta, tas ietekmēja mūsu spēli. Savā komandā vēlos uzteikt Dinas Robežnieces spēli gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.”

REIR/Dobele SS – Jēkabpils SS 38:25
REIR/Dobele SS: Veinberga 10, Ņeverovska 9, Buivide 6, Egle 3, Virubka 3, Bilkšte 2, Naudi;na 2, Zarovska 1, Peļņa 1, Piterniece 1
Jēkabpils SS:
Prūse 5, Jukša 5, Brikmane 4, Kaņepe 3, Robežniece 3, Lapsa 3, Silasproģe 2

SynotTip handbola virslīgā savā starpā tikās ONSC/HK Ogres un Skrīveru/Aizkraukles komandas. Spēles pirmais puslaiks aizritēja Skrīveri/Aizkraukle komandas zīmē, un pirmajā spēles daļā komanda spēja izvirzīties nelielā vadībā – 20:15. Otrajā puslaika viņi šo pārsvaru turpināja palielināt, kas ļāva viņiem svinēt pārliecinošu uzvaru – 38:29. ONSC/HK Ogre sastāvā rezultatīvākie spēlētāji – Reinis Šļusarevs ar sešiem gūtajiem vārtiem, bet piecus vārtus guva Artūrs Novickis. Skrīveri/Aizkraukle rindās rezultatīva spēle Artim Kurmēnam – astoņi vārti, bet Jānis Gremzde pievienoja septiņus.

Natālija Kudrjavceva, ONSC/HK Ogre komandas trenere:
Ļoti laba spēle, jaunatnes spēlētāji parādīja, ka grib spēlēt. Mums jāpiestrādā pie aizsardzības, un viss būs kārtībā. Prieks, ka visi spēlētāji tika laukumā. Viss, kas mums ir jādara – jāturpina trenēties.”

Lauris Rūtiņš, Skrīveri/Aizkraukle komandas treneris:
“Spēli iesakām miegaini. Un pirmajās 15 minūtēs, galvenokārt nedisciplinēti spēlējot aizsardzībā, iznāca līdzīga spēle. Pēc tam pamainījām aizsardzību, tas deva pirmos augļus un puslaiku pabeidzām ar +5. Otrajā puslaikā, jau no pirmās minūtes ievērojot disciplīnu, rezultāts auga mūsu virzienā, un spēles gala iznākums bija likumsakarīgs. Šodien uzvarējām kā komanda. Paldies pretiniekiem, kuri neļāva atslābt ne uz mirkli.”

ONSC/HK Ogre – Skrīveri/Aizkraukle 29:38
ONSC/HK Ogre: Sļusarevs 6, Novickis 5, Semenčenko 4, Zvaigznītis 3, Batņa 3, Bisters 3, Morozovs 2, Belous 1, Ģērmanis 1, Rudko 1
Skrīveri/Aizkraukle:
Kurmēns A. 8, Gremzde 7, Beļūns 5, Vadzītis 5, Gailītis 4, Ziediņš 4, Bokalders 2, Kurmēns V., 1, Ozoliņš 1, Aņisimovs 1