Dobele/Tērvete izcīna otro uzvaru šajā nedēļā, U17 izlase pirmajā pārbaudes spēlē piekāpjas Polijai

POLIJA1

Vakar vēlajā spēlē ZRHK Dobele/ Tērvete izcīnīja otro uzvaru šajā nedēļā ar rezultātu 26:17 pieveic Salaspils handbolistus. Dobele/Tērvete komandas sastāvā rezultatīva spēle – seši gūti vārti – Kristeram Plūmem, pieci Anrijam Turikam un Kristiānam Gidrevicam. Salaspils komandā pieci vārti Kasparam Luksim un Matīsam Strautniekam.

ZRHK Dobele/Tērvete – Salaspils             26:17 (14:7)
ZRHK Dobele/Tērvete –
Plūme 6, Turiks 5, Gidrevics 5, Pavļenko 4, Birulis 1, Berezovojs 1, Krūmiņš 1, Rozenfelds 1, Auders 1
Salaspils – Luksis 5, Strautnikes M., 5, Gailums 3, Strautnieks L., 2, Ozols 1

ZRHK Dobele/Tērvete spēlētājs Ritvars Putra
“Spēles sākums mums izdevās, bijām ‘uzķēruši’ spēles ritmu, bet vienā mirklī spēli izlaidām no rokām. Aizsardzībā nospēlējām labi, ielaidām tikai 17 vārtus, bet paši arī neguvām daudz, daudz aizmetām garām, bet labi, ka izcīnījām divus punktus.”

ZRHK Dobele/Tērvete spēlētājs Kristers Plūme
“Pirmā spēles daļā bija visai samocīta, iespējams, nebijām noskaņojušies, spēles sākums bija sīvs. Pirmā puslaika otrajā daļā sākām spēlēt savu spēli, līdz ar to otrajā puslaikā bija nedaudz vieglāk. Svarīgākais, ka galarezultāts ir par labu mums.”

Salaspils komandas spēlētājs Kaspars Luksis
“Paldies, komandas biedriem par piespēlēm līnijā! Bija grūti spēlēt bez maiņām, šodien traumu un darba dēļ komandai nevarēja palīdzēt četri pamatsastāva spēlētāji. Pieļāvām ļoti daudz kļūdu, šādi spēlēt ir grūti, jāturpina strādāt un gatavoties sezonas otrajai daļai.”

Vakar, Polijas pilsētā Zakoponē, Latvijas U17 sieviešu izlase aizvadīja pirmo no divām draudzības spēlēm pret Polijas vienaudzēm. Šajā spēlē piedzīvots zaudējums ar rezultātu 22:39. Latvijas izlases sastāvā rezultatīvākā spēlētāja ar sešiem gūtajiem vārtiem bija Sandra Brikmane, četrus pievienoja Linda Kaņepe, bet pa trim guva Rometa Jukša un Valērija Zarovska.

Polija – Latvija                   39:22(22:12)
Latvija – Brikmane 6, Kaņepe 4, Jukša 3, Zarovska 3, Bilkšte 2, Krodziniece 2, Radzeviča 1, Blaževica 1

Šodien, plkst., 17:00, komandas aizvadīs otru savstarpējo spēli. Spēles tiešraide Youtube – https://youtu.be/8CT45q4eZLs

Kā jau iepriekš ziņots, šodien trīs spēles arī Latvijas čempionātos, kā arī ZRHK Tenax Dobele aizvadīs Baltijas Handbola līgas spēli Polvā, pret 2. vietā esošo Polva Serviti komandu, kuras sastāvā spēlē arī latvietis Artūrs Meikšāns. Spēles sākums 18:00, tiešraide BHL Youtube kontā – https://www.youtube.com/channel/UCbg71yyUt9Klen35TVlN99Q.
HK Ogre/HYDROX un SK Latgols komandu sasvtarpējā spēle pozitīvu Covid19 gadījumu dēļ pārcelta.

18. decembris
12:30LSPA – SK Latgols (sieviešu virslīga)
13:00HK Vaiņode – S&A
14:30RPI-S – Jūrmalas Sports
18:00Polva Serviti – ZRHK Tenax Dobele (BHL)