Jaunatne 15.10.2020 14:15

Dobelē aizvadīts meiteņu un zēnu U13 grupu jaunatnes turnīrs

1602760511.jpg

10. un 11. oktobrī Dobelē tika aizvadīts pirmais Jaunatnes sabraukums U13 (2008.g.dz.) zēniem un meitenēm. Turnīra vadībā izvirzījušās Māra Cibuļska vadītā Ludzas NSS meiteņu komanda un Lindas Karlovičas trenētā Dobeles SS zēnu komanda.

Pirmajā aplī meiteņu komandas ierindojās šādā secībā: Ludzas NSS ar 6 punktiem svinēja uzvaru visās spēlēs, kā otrā ir Dobeles SS ar divām uzvarām un vienu zaudējumu, Salaspils SS šajā aplī ieguva 2 punktus, kamēr Olaines SC ieņem pēdējo vietu. Pirmajā aplī Jēkabpilī Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ neieradās meiteņu Jēkabpils SS komanda.

Visās spēlēs Ludzas NSS spēja pierādīt savas spējas, gūstot vismaz 23 vārtus katrā mačā, bet savas komandas vārdos vidēji ielaižot 10 golus. Kopsummā visas Ludzas NSS spēlētājas pretinieku vārtos bumbu raidīja 73 reizes.

Pēc katras spēles tika apbalvotas katras komandas labākās spēlētājas, kā arī visā sabraukumā tika noteiktas labākās spēlētājas, dāvājot atbalstītāju sarūpētās balvas no SIA Snacks and more ‘’PopHouse’’ un DION SportLab.

Meiteņu turnīrā labākās spēlētājas:

Ludzas NSS: Patrīcija Cibuļska, Sabīne Zatlere, Anastasija Afansjeva
Salaspils SS: Margarita Duceva
Dobeles SS: Nikola Kukjana, Zanda Freimane
Olaines SC: Viktorija Sprinģe

Savukārt zēnu turnīrā trīs uzvaras trīs spēlēs guva Dobeles SS komanda. Kā otrie ar divām uzvarām un vienu zaudējumu ierindojās Salaspils SS puiši, bet trešie bija Ludzas NSS zēni, kuri aizvadīja visai sīvu cīņu ar pirmā sabraukuma otrās vietas ieguvējiem Salaspils SS, savstarpējā spēlē piekāpjoties vien par vieniem vārtiem, bet pie saviem pirmajiem punktiem šajā sabraukumā netika Ogres NSC.

Par turnīra labākajiem spēlētājiem zēnu grupā tika atzīti:
Ludzas NSS: Daniels Dubrovskis, Dans Iļjins
Salaspils SS: Edvards Ernests Purviņš, Adrians Rutkis, Kristers Vēveris
Dobeles SS: Markuss Ikvils, Endijs Leja, Maksis Pešiks
Ogres NSC: Rihards Naumovs, Andrejs Semčenko

Šajā sabraukumā arī tika apbalvoti pagājušās sezonas (2019/2020) labākie spēlētāji – zēni, kuri startēja U12 grupā:
Dobeles SS – Markuss Ikvils
Salaspils SS – Edvards Ernests Purviņš
Ludzas NSC – Dans Iļjins
Ogres NSC – Andrejs Semenčenko