Izlases Vīriešu izlase 08.02.2021 20:10

Dmitrijs Petuhovs saņēmis LSPA gada sportista titulu komandu sporta veidos

IMG_6021

Noslēdzot 2020. gadu, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Sporta klubs sadarbībā ar katedrām jau devīto reizi izvirzīja un noteica Akadēmijas labākos studentus-sportistus, komandas un trenerus-docētājus konkursā “Gada sporta laureāts 2020”.

Latvijas nacionālās vīriešu handbola izlases spēlētājs Dmitrjis Petuhovs šajā konkursā saņēmis titulu “Gada sportists komandu sporta veidos”. 

Dmitrijs Petuhovs šobrīd ir LSPA 4. kursa students, kā arī handbola kluba “Celtnieks Rīga” un Latvijas vīriešu handbola izlases spēlētājs.

Spēlējot “Celtnieks Rīga” komandā, 2020./2021. gada sezonā SynotTip handbola virslīgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā viņš ir devītajā vietā ar kopumā gūtiem 42 vārtiem deviņās spēlēs. Savukārt Baltijas handbola līgā pēc aizvadītām piecām spēlēm viņš ir guvis 30 vārtus.

Latvijas izlases rindās Petuhovs debitēja šogad, aizvadot 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles pret Itālijas valstsvienību. Šajās spēlēs viņam gan neizdevās gūt nevienus vārtus.

LSPA “Gada sporta laureāta” balvas pasniedza deviņās nominācijās. Komandas, sportistus un docētājus nominācijām pieteica LSPA struktūrvienības, studenti, akadēmiskais personāls un darbinieki.