Jaunatne 03.03.2020 00:03

Divas trešdaļas sezonas aizvadītas jaunatnes čempionāta vecākajās grupās

1583186606.jpg

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē par notikumiem Latvijas jaunatnes čempionāta vecākajās grupās, kurās šobrīd aizvadītas divas trešdaļas no čempionāta. 

U19 grupā meitenēm šosezon čempionātā startē trīs komandas – "Celtnieks/Salaspils 2.vsk.", "Ludzas NSS", "Skrīveri/Aizraukles SS". Šajā grupā labāko noskaidro divu apļu turnīrā. Šobrīd līderpozīcijās izvirzījusies "Ludzas NSS" komanda, kas uzvarējusi visās četrās spēlēs, iekrājot kopējo gūto un zaudēto vārtu starpību plus 30 (99:69). "Celtnieks/Salaspils" komandai ir viena uzvara un divi zaudējumi, kamēr "Skrīveri/Aizkraukles SS" piecās spēlēs guvusi vienu uzvaru. Noslēdzošais sabraukums paredzēts 4. aprīlī Koknesē. 

U19 grupas meitenēm kalendārs un rezultāti

U18 grupā zēniem startē cīnās sešas komandas – "Dobeles SS", "Salaspils SS", "Ogres SC", "Ludzas NSS", "Olaines SC", "Liepājas RSS/Vaiņode". Turnīra izspēles formāts paredz viena apļa turnīru ar fināla sabraukumu cīņā par vietām. Šobrīd vistuvāk finālspēlei ir "Dobeles SS", kas aizvadījusi pirmā posma visas piecas spēlēs un izcīnījusi četras uzvaras, tiesa, zaudējusi Ludzai, kurai ir trīs uzvaras un zaudējums, kurš gan pret "Vaiņodi" (3-1) bija tehniskais (0:10). Tieši starp šīm trim komandām noskaidrosies divas, kuras sasniegs finālu. 21. un 22. martā finālposms notiks Ludzā.

U18 grupas zēniem kalendārs un rezultāti

U18 grupā meitenēm ir skaidrs trīs apļu turnīrs četrām komandām ("Liepājas RSS/Vaiņode", "Dobeles SS", "Jēkabpils SS", "Ludzas NSS"). Visas komandas jau ir aizvadījušas pa sešām spēlēm. Pārliecinoši labākās līdz šim bijušas Ludzas meitenes, kuras uzvarējušas visās sešās spēlēs. Otrajā vietā droši iekārtojušās "Jēkabpils SS" meitenes, kuras vienīgos zaudējumus piedzīvojušas pret ludzānietēm. Dobelei savukārt ir divas uzvaras pret "Liepājas RSS/Vaiņode", kas pagaidām ir bez panākumiem. Šajā grupā noslēdzošais sabraukums notiks 21. un 22. martā Dobelē.

U18 grupas meitenēm kalendārs un rezultāti

U16 grupā puišiem startē deviņas komandas, kuras ir sadalītas divās grupās. Turnīra formāts paredzēja divu apļu turnīru grupās ar fināla sabraukumu (par 1.-5. vietu un 6.-9.vietu). Grupu turnīrs jau ir noslēdzies. No A grupas divas labākās komandas bijušas "Dobeles SS", kas izcīnīja sešas uzvaras sešās spēlēs, savukārt otro vietu vien ar diviem zaudējumiem ieņēma "Vaiņode". Savukārt no B grupas fināla grupai kvalificējās trīs komandas, un par tām kļuva "Ulbrokas SK", "Ludzas NSS" (abām 7-1), kā arī "Skrīveri", kam izdevās kvalificēties ar trim uzvarām astoņās spēlēs. Noslēdzošais sabraukums notiks šajā nedēļas nogalē.

U16 grupas zēniem kalendārs un rezultāti

Viens sabraukums atlicis arī U16 grupā meitenēm, kur šosezon startē "Aizkraukles SS/Skrīveri", "Salaspils SS", "Jēkabpils SS", "Olaines SC", "Dobeles SS", "Ludzas NSS". Sešas komandas aizvada divu apļu turnīru trīs sabraukumos. Šajā grupā dominējošu sniegumu demonstrē "Jēkabpils SS", kas ar sešām uzvarām sešās spēlēs ir pārliecinoši labākā komanda, pie tam ar gūto un zaudēto vārtu starpību plus 76 (130:54). Veiksmīgi spēlējusi arī "Salaspils SS" komanda, kas piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, bet tālāk komandas atpaliek vairāk. Trešajā vietā ar trīs uzvarām un četriem zaudējumiem ir "Ludzas NSS". 25. un 26. aprīlī noslēdzošais sabraukums notiks Salaspilī.

U16 grupas meitenēm kalendārs un rezultāti

Arī U15 grupā zēniem komandas ir sadalītas divās grupās, attiecīgi A grupā četras, B grupā – piecas. U-15 grupā izspēles formāts ir tāds pats kā vienu gadu vecākiem puišiem. Arī šeit grupu spēles jau ir noslēgušās. A grupā uzvarēja "Salaspils SS" komanda, kas izcīnīja piecas uzvaras sešos mačos, savukārt par otro vietu bija ļoti interesanta cīņa, un noslēgumā to ar divām uzvarām, diviem neizšķirtiem un diviem zaudējumiem ieguva "Ulbrokas SK". B grupā ar sešām uzvarām pirmo un otro vietu ieguva "Ludzas NSS" un "Ogres SC", savukārt kā trešā fināla grupai kvalificējās "Tērvete" (5-0-3). 9. un 10. maijā noslēdzošie sabraukumi notiks Ludzā un Vaiņodē. 

U15 grupas zēniem kalendārs un rezultāti