Izlases 16.07.2020 18:20

Bičevskis: “Paldies visiem Biedriem par aktivitāti, iesaistīšanos un vēlmi palīdzēt handbola attīstībai”

1594912821.jpg

Otrdien "Mercure" viesnīcas telpās notika ikgadējā Latvijas Handbola federācijas (LHF) kopsapulce. Savu komentāru par sapulci sniedz LHF prezidents Mārtiņš Bičevskis. 

Mārtiņš Bičevskis, LHF prezidents: "Vēlos veikt svarīgākos secinājumus pēc otrdien notikušās LHF kopsapulces, kas tika aizvadīta ar spraigām debatēm par padarīto un darāmo nākotnē. Sadzirdēju Biedru pārliecinoša vairākuma bažas par nepieciešamību uzlabot gan komunikāciju un sadarbību ar Biedriem, gan kopumā pārvaldības modeli. 

Lai pēc iespējas ātrāk varētu sekot rīcība, ar Biedriem ir vienošanās par vēl vienas sapulces rīkošanu tuvāko trīs nedēļu laikā. Esmu uzsācis intensīvas sarunas ar visiem Biedriem par priekšlikumiem, kā uzlabot darbu. Vēlreiz vēlos pateikties visiem Biedriem par aktivitāti, iesaistīšanos un vēlmi palīdzēt handbolam attīstīties. 

Īpaši vēlos pateikties jaunievēlētajai Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadībai, prezidentam Žoržam Tikmeram un ģenerālsekretāram Kārlim Lejniekam, par līdzdalību mūsu sapulcē un jauno LOK prioritāšu iezīmēšanu. Tāpat vēlos pateikties mūsu sadarbības partneriem, Latvijas Sporta federāciju padomei (LSFP) valdes priekšsēdētāja Eināra Fogeļa personā un Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas (LKSSA) izpilddirektoram Kasparam Gorkšam, par atbalstu un laba vēlējumiem handbola attīstībai."

14. jūlijā notika ikgadējā Latvijas Handbola federācijas (LHF) Biedru kopsapulce, kura "Covid-19" pandēmijas dēļ bija pārcelta no marta. Kopsapulcē piedalījās 23 no 27 LHF Biedriem. Kopsapulcē tika izskatīta un apstiprināta LHF prezidenta Mārtiņa Bičevska atskaite par 2019. gadu, kā arī LHF ģenerālsekretāra Gunta Ciematnieka atskaite un pārskats par 2019. gadu. 

Tā kā visi jautājumi netika izskatīti, tad kopsapulce pieņēma lēmumu sasaukt atkārtotu sapulci tuvāko trīs nedēļu laikā, lai izskatītu pārējos jautājumus, kas iekļauti dienaskārtībā. Par nākamo kopsapulces datumu LHF Biedri tiks informēti tuvākajā laikā.