Baltijas handbola līga 05.09.2021 18:41

BHL: Sastāvu problēmas liedz mūsu komandām cīnīties par uzvarām

DRE_5640

Šodien Baltijas handbola līgā bija ieplānotas piecas spēles. Pirmo spēle 2021./2022.gada sezonā aizvadīja arī pagājušās sezonas BHL čempioni Klaipēdas HC Dragunas. Četrās no piecām šodienas spēlēm uzvaru guva Lietuvas komandas, bet vienā igauņi. Pēc šīs nedēļas nogales Granitas/Karys un Põlva Serviti, kā arī Varsa – Stronglasas Alytus spēja izcīnāt maksimālo punktu skaitu – divas uzvaras divās spēlēs. Tāpat ir trīs komandas, kuras šajā nedēļas nogalē aizvadīja tikai vienu spēli un spēja gūt uzvaru – ZRHK Tenax Dobele, Viljandi HC un HC Dragunas Klaipeda.

Šodien Baltijas handbola līgā spēles aizvadīja HK Ogre un SK Latgols Ludza. Abas komandas uz izbraukuma spēlēm, dažādu iemeslu dēļ, bija devušās nepilnos sastāvos. SK Latgols šodienas spēli aizvadījas 10 vīru sastāvā, bet HK Ogre – septiņu.

Granitas / Karys Kaunas – SK Latgols Ludza 39:22 (19:11)
Granitas / Karys komandai šī bija otrā uzvara divās spēles, vakar Kauņas komanda pieveica HK Ogri. Savukārt SK Latgols šis bija otrais zaudējums divu dienu laikā.

Karolis Dambrauskas, Granitas / Karys treneris:
“Mēs esam ļoti priecīgi par šodienas spēli. Latvijas komanda ieradās ar īsu spēlētāju sarakstu; viņiem šeit nebija daudz spēlētāju. Tas ir redzams rezultātā. Bet mēs uzvarējām, tas ir vissvarīgākais. Tagad ar nepacietību gaidām nākamās spēles. ”
Andrejs Narņickis, SK Latgols treneris:
“Protams, ka viens no attasinojumiem it, tas ka spēlētāju saraksts bija īss. Bet arī bez tā, mēs ļoti slikti nospēlējām aizsardzībā. Ļāvām pretiniekiem gūt pārāk daudz vārtu. Mums bija daudz kļūdu un divās pozīcijās vispār nebija spēlētāju. Komanda arī nepildīja uzdevumus, kurus es devu pirms spēles. Šī bija smaga nedēļas nogale. Bet mēs ceram, ka drīz kļūs labāk. ”

Labākie punktu guvēji:
Granitas/Karys Kaunas – Feoktistovas 6, Kairys 6, Šarkauskas 5, Zeringis 5, Pijus 5, Giedraitis 4, Jurkevičius 3, Monvilas 2, Tomkevičius 1, Lazauskas 1, Vilutis 1
SK Latgols Ludza – Malahovs 7, Senkāns 5, Rancāns 3, Kodaļevs 3, Matvejenko 3, Strazds 1

Varsa – Stronglasas – HK Ogre 19:21 (43:36)

Tadas Stankevičius, Varsa – Stronglasas Alytus:
“Mums bija divi dažādi spēles puslaiki. Pirmais puslaiks mūsu komandai bija ļoti slikts, bijām miegaini un sākām diezgan lēni. Mēs pieļāvām daudz kļūdu un ļoti slikti spēlējām aizsardzībā. Otrais puslaiks bija daudz labāks, spēlējām pacietīgi un arī mūsu vārtsargs palīdzēja, atvairot vairākus pretinieku metienus. Paldies Ogres komandai, ņemot vērā, ka viņi bija tikai septiņu cilvēku sastāvā, cīņa bija ļota laba. ”
Natālija Kudrjavceva, HK Ogre trenere:
“Domāju, ka šī bija laba spēle no mūsu puses. Ieradāmies tikai ar sešiem laukuma spēlētājiem. Es domāju, ka Varsa – Stronglasas uzvarēja ar tiesnešu palīdzību. Tā ir šīs spēles būtība. ”

Labākie punktu guvēji:
Varsa – Stronglasas Alytus – Babarskas 8, Stankevicius 6, Petrušauskas 6, Lastauskas 5, Adamkevičius 5, Micevičius 5, Tumasonis 4, Eidukonis 3, Grebliūnas 1.
HK Ogre – Patsykailik 10, Leja 9, Haisa 9, Lazdiņš 5, Chikuts 3

Spēļu protokoli un sīkāka informācija pieejama https://baltichandball.net mājas lapā.