Jaunatne 08.07.2020 12:56

Balvu laiks!

1594202183.png

Latvijas Handbola federācija (LHF) laikā, kad Covid-19 pandēmijas dēļ bija aizliegti kopīgi treniņi, rīkoja konkursu bērniem un jauniešiem, kurā tie rādīja, kā turpina sevi uzturēt sportiskajā formā! 

Konkursa laikā kopumā saņēmām 18 video, un droši varam teikt, ka katrs bija īpašs, bet tagad ir pienācis laiks apbalvot labākos! Labākos noskaidrojām, ņemot vērā gan LHF Sacensību komisijas balsojumu, gan skatītaju balsojumu LHF Facebook kontā (LIKE daudzums pie katra dalībnieka video).

Par konkursa uzvarētāju kļuva 12 gadus vecais Markuss Ikvils no Dobeles Sporta skolas, kurš savā īpašumā iegūst 50 eiro dāvanu karti no mūsu draugiem Sporta Bode, Latvijas nacionālās izlases spēļu kreklu un divus ielūgumus uz nākamo Latvijas nacionālās izlases mājas spēli!

Tas nav viss! Markuss ar šo uzvaru parūpējies arī par Dobeles Sporta skolu, kas nākamā gada startam Jaunatnes čempionātā iegūs 100% atlaidi Markusa pārstāvētās komandas dalības maksai.

LHF nolēma apbalvot arī otrās un trešās vietas ieguvējus. Diāna Antonova no Ludzas NSS un Jānis Ričards Liepiņš no Salaspils SS katrs iegūst Latvijas nacionālās izlases spēļu kreklu! Un, kā jau solījām, katrs konkursa dalībnieks saņems divus ielūgumus uz nākamo Latvijas nacionālās izlases mājas spēli! Apsveicam! Tiekamies handbola laukumos!