Veterāni 16.06.2023 11:00

Augustā Baldonē norisināsies 11 pret 11 handbola Kausa izcīņa “GMT Beauty”

Untitled design

5. augustā, Baldones pilsētas svētku ietvaros, norisināsies jau ceturtā “GMT Beauty” kausa izcīņa rokasbumbā, kur vienā laukumā spēkiem mērosies 11 spēlētāji pret 11.

Šāda veida rokasbumbas spēle notiek futbola laukumā, zālāja. Agrāk to spēlēja no 50-to gadu vidus līdz 60-to gadu sākumam, līdz to izkonkurēja mūsdienās pazīstamais handbola 7:7 modelis. Interesanti, ka pirmo Vissavienības sacensību, kuras notika 1955. gada septembrī Rīgā, uzvarētāji, vīru komandu konkurencē, bija mājinieki – Rīgas “Daugavas” sportisti.

Iepriekšējās trīs kausa izcīņās nepārspēti palika Latgols spēlētāji, bet pēdējā gadā Latgols liktenis izšķīrās vien pēdējā minūtē. Tāpēc laipni aicināti visi interesenti un līdzjutēji sestdien, 5.augustā, plkst.16:00 Baldonē, Stadionā ielā 6.

Spēļu pārtraukumos interesentiem būs iespēja piedalīties konkursos un laimēt dažādās pārsteiguma balvas.

Pasākumu atbalsta “GMT BEAUTY”, Baldones sporta komplekss, Latvijas Handbola federācija, “Watermelon”, “HRC Group”, “HYDROX”, “EGANN”,  “FRISTADS”.