Izlases Vīriešu izlase 03.12.2020 13:43

Atcelta svētdien paredzētā “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga” handbola spēle

1606995836.jpg

2. decembrī Latvijas Handbola federācijas (LHF) sacensību komisija saskaņā ar Zemgales reģionālā handbola kluba “Tenax Dobele” iesniegumu lēmusi par 6. decembrī paredzētās spēles atcelšanu starp  handbola klubiem “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga”.

Šajā iesniegumā tika norādīti vairāki aspekti, kas neļauj dobelniekiem aizvadīt spēli. Tie visi ir saistībā ar valstī noteikto ārkārtas stāvokli. Kā divi galvenie iemesli tiek minēti fakti, ka vairāki spēlētāji šobrīd atrodas pašizolācijā, kā arī vienam no spēlētājiem, lai gan ārpus treniņprocesa, ir kontastatēts pozitīvs Covid-19 tests. 

“Tenax Dobele” prezidents Ivars Zariņš skaidro, ka pašizolāciju dēļ klubam nekas cits neatlika kā iesnieguma rakstīšana par spēles atcelšanu: “Mums šobrīd vairāki spēlētāji atrodas pašizolācijā, jo, iespējams, ir bijuši kontaktpersonas. Šī kontaktēšanās ir notikusi ārpus komandas treniņprocesa, tieši tāpēc viņiem ir jāievēro 10 dienu pašizolācija un jāvēro savs veselības stāvoklis. Covid-19 izplatība valstī ir liela, tāpēc arī daži mūsu spēlētāji ir nonākuši šajā situācijā. Šobrīd spēlētājiem, kas piedalās treniņprocesā, nav neviena pozitīva Covid gadījuma, vienkārši ievērojam noteiktās prasības un tādēļ ir šāda situācija.”

“Viens no mūsu spēlētājiem pēc atkārtota testa ir saņēmis Covid pozitīvu rezultātu. Par laimi, šis spēlētājs tobrīd nepiedalījās treniņprocesā, tādējādi neapdraudot pārējo komandu. Priecē arī tas, ka viņš slimību aizvada bez simptomiem”, situāciju raksturo Ivars Zariņš. 

Ivars Zariņš arī skaidro, ka šobrīd kluba prioritāte ir Eiropas Handbola federācijas rīkotais Eiropas kauss, un tieši tāpēc tiek ievēroti visi drošības pasākumi, lai to varētu veiksmīgi aizvadīt.

Iepriekš ziņojām, ka komandai “Tenax Dobele” decembrī EHF Eiropas kausa ietvaros būs jāaizvada spēles pret Krievijas handbola klubu “Neva SPb”. Šīs spēles norisināsies 11. un 12. decembrī. Komandas savstarpēji vienojušās, ka abas spēles tiks aizvadītas Dobelē, tādējādi mazinot riskus, kas saistīti ar Covid izplatību.