Baltijas handbola līga 07.09.2024 19:36

ASK Zemessardze/RSU sezonu Baltijā iesāk ar zaudējumu pret Mistra

20240120-_R1A4022

Baltijas handbola līgas sezonu šodien Rīgā jaunā trenera vadībā atklāja “ASK Zemessardze/RSU” spēlē pret Tallinas vienību “Mistra”, kurā ar 18:38 atzina pretinieka pārākumu.

Rīgas komandas vadību pārņēmis ilggadējais kluba spēlētājs Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, bet sastāvu papildinājuši vairāki jauni spēlētāji – Sandis Vaškevičs (iepriekš ” MSĢ”), Aivars Čikuts (iepriekš “HK Ogre/Hydrox”), Anrijs Turiks (iepriekš “ZRHK Dobele/DSS”) Oskars Bisenieks (iepriekš “ZRHK Tenax Dobele”) un pavisam jauns handbolists Ivo Dans Kleinbergs.

Kā atzina arī komandas kapteinis Kristers Rihards Ozols, šodienas spēlē bija manāms, ka Rīgas kluba handbolistiem vēl nepieciešams laiks, lai saspēlētos, jo izrādīt pretestību pretiniekiem viņi nespēja.

“Gadu no gada mums neizdodas saglabāt komandas kodolu un esam spiesti sezonu sākt, gatavojot saspēli no jauna. Tāpēc sezonas sākums mums noteikti ir gan fiziski, gan emocionāli grūtāks, ar to ir jārēķinās. Jāatzīst, ka arī pirmssezonas gatavošanās periodā esam pieļāvuši kļūdas. Secinājumi ir izdarīti. Katra spēle šobrīd mums ir labākais treniņš un iespēja pilnveidot saspēli savā starpā. Ceru, ka ar katru spēli varēsim teikt, ka sniegums uzlabojas,” sacīja Ozols.

Pirmos vārtus “ASK Zemessardze/RSU” komandas labā guva Sandis Vaškevičs. Uzreiz pēc tam vēl minimālu pārākumu rīdziniekiem panāca Kristiāns Ingus Jonuška (2:1). Tomēr spēles gaitu lauza “Mistra” komandas 11:1 vārtu izrāviens, 18. minūtē panākot 12:3, ko arī turpinājumā rīdziniekiem neizdevās atspēlēt.

• ASK Zemessardze/RSU – Mistra 18:38 (8:21)

ASK Zemessardze/RSU – Grebeņņikovs 6/9, Ozols 4/10, Vaškevičs 3/4, Liepiņš 2/4, Vidzis 1/1, Čikuts 1/4, Jonuška 1/5
Mistra – Barouski 5/5, Nerut 5/7, Orlovskyi 5/9, Rõuk 4/4, Kosmirak 4/4, Vare 3/3, Oolup 3/3, Celmiņš 3/3, Leppik 2/2, Jaanis 2/4, Padjus 1/3, Kopli 1/4

Rīt plkst. 14.00 “ASK Zemessardze/RSU” savā laukumā spēkosies ar Kauņas “Granitas-Karys”, kas šodien ar 18:28 zaudēja Viljandu vienībai.

Baltijas Handbola līga vīriešiem 2024/2025 sezona: pirmā nedēļa | SPĒLES UN REZULTĀTI