ASK Zemessardze/LSPA 6. , Salaspils meitenēm 3. uzvara

salaspils

Vakar vakarā tika aizvadītas divas spēles, viena no tām SynotTip handbola virslīgā vīriešiem, otra sieviešu virslīgā.

Dāmu konkurencē Salaspils SS komanda devās uz Jēkabpili, lai aizvadītu spēli pret Jēkabpils SS komandu.
Jēkabpils SS – Salaspils SS            29-37 (15:20)
Spēles sākums bija visai līdzīgs, līdz spēles 11. minūtei neviena no komandām neieguva lielāku pārsvaru par +1. Pēc tam Salaspils SS komandai līdz pirmā puslaika beigām izdevās veikt izrāvienu un atpūta doties ar rezultātu – 20:15. Otrajā puslaikā salaspilietes ne tikai saglabāja iegūtu pārsvaru, bet arī spēja to palielināt, spēles beigās, rezultatīvā spēlē, panākot komfortablo un pārliecinošo – plus 8 (37:29). Rezultatīvākās spēlētājas Jēkabpils komandas sastāvā Rometa Jukša ar astoņiem gūtajiem vārtiem un Sandra Brikmane ar septiņiem. Salaspils komandā Dace Potapova guva deviņus vārtus, bet Frīda Binduka astoņus.

Niks Remess, Salaspils SS komandas treneris
“Iesākām spēli pārāk smagnēji, bez emocijām un enerģijas. Spēlē bija pārāk daudz kāpumu un kritumu, līdz ar to pirmais puslaiks bija līdzīgs. Puslaika pārtraukumā spējām sakārtot spēli un attieksmi, lai jau otrajā puslaikā, spētu iegūt pietiekamu pārsvaru. Spēles beigu daļā jau vairāk spēlēja sporta skolas jaunās audzēknes.”

Frīda Binduka, Salaspils SS spēlētāja
“Spēle nebija viegla, noteikti bija stresa pilni momenti, kur pazaudējām uzmanību un kontroli pār spēli, bet mēs tikām galā, aizsardzībā turējāmies vienoti, pozicionāli ar labu komunikāciju un atbalstu no mūsu mīļā soliņa. Domāju, ja komandai ir cīņas spars un vienotība, visu var paveikt!”

Rezultatīvākās spēlētājas
Jēkabpils SS –
Jukša 8, Brikmane 7, Prūse 4, Krodziniece 3, Burda 2, Robežniece 2, Radzeviča 2, Ozola 1
Salaspils SS –
Potapova 9, Binduka F., 8, Salmane 7, Agarkova 4, Taujēna 4, Maksurova 2, Kozlova 2, Fogele1

SynotTip handbola virslīgas spēli savā starpā aizvadīja divas no Top 4 komandām – RPI-S un ASK Zemessardze/LSPA.
RPI-S – ASK Zemessardze/LSPA                 16:27 (11:14)
Spēles sākumā RPI-S komanda pirmos vārtus spēja gūt pēc teju septiņām spēlētām minūtēm, tas atspoguļojās arī rezultātā, kurš bija, līdz šim ļoti rezultatīvajai sezonai, neraksturīgi mazs. Lai gan ASK Zemessardze/LSPA komanda izvirzījās drošā vadībā, pēc spēlētām 22 minūtēm RPI-S spēlētājiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam – 9:10. Tomēr pirmā puslaika izskaņā ASK/LSPA komanda bija veiksmīgāka un spēja pārsvaru atkal palielināt – 14:11. Otrā puslaikā vidū ASK/LSPA komandai izdevās 5:1 izrāviens, kas arī deva drošu pārsvaru un uzvaru spēlē kopumā – 27:16. RPI-S komandas sastāvā ar četriem gūtajiem vārtiem izcēlās Romualds Akimovs un Uldis Vilsons. ASK Zemessardze/LSPA komandā septiņi vārti Kristeram Rihardam Ozolam, seši Gunāram Liepiņam, bet pieci Ingum Kristiānam Jonuškam.

Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, ASK Zemessardze/LSPA
“Diemžēl spēles mērķis un uzdevums netika realizēts. Lai gan aizsardzībā nospēlējām diezgan labi un neielaidām daudz vārtu, uzbrukumā mums šodien spēle neveicās. Ļoti daudz tehnisko kļūdu, ļoti daudz mēģinājām realizēt ātros un pus ātros uzbrukums, bet šī ātrā spēle radīja daudz kļūdu. Pie tā mums vēl jāpiestrādā – pie bumbas kontroles, kad esam ātrumā un kustībā. Pretinieki malači, ņemot vērā komandas vidējo vecumu, viņi tāpat spēlē pietiekami ātru, aktīvu un spēcīgu handbolu. Cepuri nost un paldies par spēli!”

Rezultatīvākie spēlētāji
RPI-S –
Akimovs 4, Vilsons 4, Eikens 3, Savickis 2, Dumarāns 2, Strazdiņš 1
ASK Zemessardze/LSPA –
Ozols 7, Liepiņš 6, Jonuška 5, Petuhovs 3, Zvejnikes 3, Lubgāns 1, Sudmalis 1, Popens1