Latvijas kauss 15.05.2024 21:29

Ar veiksmīgu otro puslaiku, Latvijas kausa pusfinālu sasniedz MSĢ

Handbols-26

Latvijas vīriešu kausa izcīņas pusfinālā iekļuvuši Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti, kuri šodien kvalifikācijas 2. kārtā pārspēja “ASK Zemessardze/LSPA” komandu (31:25). Sestdien murjāniešiem pusfināla cīņa Ludzā pret “SK Latgols”.

Šovakar Murjāņu sporta ģimnāzijas zālē spēle iesākās punkts punktā (6:6), taču 9. minūtē virsroku guva Rīgas komanda (7:6). Uzreiz pēc tam “ASK Zemessardze/LSPA” panāca četru vārtu pārsvaru (10:6), bet līdz puslaika beigām lielākoties noturējās vadībā par trīs vārtiem (13:16).

Murjānieši spēlē atgriezās pārliecinošāk, pirmajās desmit minūtēs likvidējot iekrāto deficītu (18:18) un pārņemot spēles vadību savās rokās. Turpinājumā rīdziniekiem rezultātā atgūties vairs neizdevās, noslēgumā atzīstot sakāvi ar 25:31.

Uzvarētāju rindās 12 no 16 reizēm rezultatīvi meta Einārs Borisovs, bet septiņos no astoņiem metieniem precīzs bija Andis Bors.

“ASK Zemessardze/LSPA” komandā ar piecu vārtu guvumu septiņos metienos atzīmējās Kristers Rihards Ozols.

• MSĢ – ASK Zemessardze/LSPA 31:25 (13:16)

MSĢ – Einārs Borisovs 12/16, Andis Bors 7/8, Endijs Šnepsts 3/5, Niks Lagzda 2/2, Elgars Kušners 2/3, Sandis Vaškevičs 2/3, Emīls Vilsons 1/1, Niks Vaškevičs 1/3, Valdis Kalniņš 1/7

ASK Zemessardze/LSPA – Kristers Rihards Ozols 5/7, Renārs Grebeņņikovs 4/6, Roberts Rozenbergs 4/9, Kristiāns Ingus Jonuška 4/11, Arza Brunis Butans 3/4, Krists Vidzis 3/5, Kristiāns Kelerts 2/2

Kausa izcīņas uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē tiks noskaidroti 25. maijā Rīgā.

Spēļu tiešraides pieejamas Latvijas Handbola federācijas Youtube kontā.