Mini handbols 20.05.2024 11:35

Ar siltu pavasara saulīti un Vinniju Pūku aizvadīts mini handbola festivāls Dobelē

mini handbols_Dobele_17.05.24.-7

17. maijā Dobeles Sporta centrā aizvadīts Latvijas Handbola federācijas rīkotais Latvijas kauss mini handbolā, 2024. gada 3. posms “Pēdējais zvans”, kopā pulcējot 40 komandas un vairāk kā 250 dalībnieku. 

Sešās vecuma grupās kopumā izspēlētas 108 spēles starp meiteņu un zēnu komandām no Ulbrokas, Rīgas, Dobeles, Salaspils, Jēkabpils, Priekules, Skrīveriem, Tārgales, Vaiņodes, kā arī Lietuvas pilsētas Pasvales.

Mini handbola festivāla atklāšanā bērniem atraktīvu iesildīšano ar deju kustībām novadīja pasākuma galvenais varonis Vinnijs Pūks.

Šajā reizē lutināja siltā pavasara saulīte, tāpēc bērniem brīvā laika aktivitātes bija iespēja aizvadīt svaigā gaisā, spēlējot lielizmēra galdaspēles un piedaloties stafetēs.

Sacensību noslēgumā katrs dalībnieks saņēma krāsainu medaļu un gardu pārsteiguma balviņu, pateicībā par dalību mini handbola festivālā.

Pasākums norisinājās ar Latvijas Handbola federācijas sadarbības partneru Dobeles novada pašvaldības, Dobeles Sporta centra, Latvijas izglītības un zinātnes ministrija, Eiropas Handbola federācija, Latvijas Sporta federāciju padome, “Sporta Punkts”, SIA “Snacks and more” un SIA “Fazer Latvija” atbalstu.

Foto: Santa Zariņa / Latvijas Handbola federācija