Federācija Izlases 10.04.2024 17:21

Aleksandrs Babra nodod zināšanas jaunajai vārtsargu paaudzei

WhatsApp-Image-2024-04-08-at-19.26.44_1754a1cb

Pirmdien Latvijas Handbola federācijas prezidents Aleksandrs Babra Murjāņu sporta ģimnāzijas zālē tikās ar U-18 un U-20 jaunatnes izlašu kandidātiem, uzsākot apmācību programmu izlases vārtsargu līnijas stiprināšanai uz šī gada vasarā notiekošajiem Eiropas čempionātiem.

“Šis vairāk bija teorētiskais treniņš, kura laikā pārrunājām dažādus aspektus, kuri svarīgi gan spēlē, gan sagatavošanās posmā. Uzdāvināju puišiem grāmatu par mērķu noteikšanu un to sasniegšanas stratēģiju. Vienojāmies, ka pēc pāris nedēļām braukšu atkārtoti, lai jau teorētiski analizēto izmēģinātu praktiski,” sacīja Aleksandrs Babra.

Treniņa laikā tika analizētas vārtsargu spēles gan Latvijas čempionātā, gan piemēri ārzemēs, izrunāti mentālie jautājumi, apskatīts ikdienas vingrinājumu plāns treniņos un ārpus tiem, kā arī pārrunāti dažādi tehniskie un stratēģiskie spēles aspekti.

Šajā vārtsargu apmācības programmā cieši sadarbojamies ar Latvijas nacionālās vīriešu izlases fiziskās sagatavotības un vārtsargu treneri Laureano Martinez Simon.