Baltijas handbola līga 13.10.2024 17:12

“ASK Zemessardze/RSU” uzvar pirmo puslaiku, tomēr atzīst sakāvi pret lietuviešiem

20241013_141234_0167

Svētdien Baltijas handbola līgā spēlē Kauņā Rīgas “ASK Zemessardze/RSU” komanda ar uzvarētu pirmo puslaiku, bet nepārliecinošu otro, atzina “Granitas-Karys” vienības pārākumu ar rezultātu 28:35 (15:14).

“ASK Zemessardze/RSU” un “Granitas-Karys” komandas Baltijas līgā šosezon tikušās jau divas reizes. Pirmajā spēlē rīdzinieki savā laukumā zaudēja pretiniekam ar 19:31.

Šoreiz “ASK Zemessardze/RSU” līdzvērtīgā cīņā spēlēja 42 minūtes, taču tās gaitu lielākoties vadīja lietuvieši. Rīdzinieki minimālu pārākumu guva pirmā puslaika pēdējas sešās minūtēs un to noturēja līdz tā beigām – 15:14.

Arī vēl otrā puslaika ievadā rīdzinieki atradās priekšā pretiniekam, tomēr līdz 36. minūtei “Granitas-Karys” handbolisti panāca neizšķirtu un pārņēma spēles vadību savās rokās (18:17). Pēc tam rīdzinieki nonāca iedzinējos ar -5 (21:26), bet pašā galotnē nācās zaudēt Kauņas vienībai ar -7 (28:35).

“ASK Zemessardze/RSU” komandas galvenais treneris Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs: “Labs pirmais puslaiks, sliktāks otrais. Prieks, ka tikām līdz vārtu gūšanas epizodēm, bet realizācija klibo. Otrajā puslaikā nācās piekāpties, jo soliņš ir par īsu. Spēles galotnē neveiksmīgi satraumējās Kristiāns Ingus Jonuška, izmežģot potīti. Ceram, ka viss būs labi un iztiks bez smagas traumas, bet to rādīs izmeklējumi.”

• Granitas-Karys – ASK Zemessardze/RSU 35:28 (14:15)

Granitas-Karys – Štarolis 9/12, Jurkevičius 5/10, Rinkevičius 4/5, Janušonis 4/6
ASK Zemessardze/RSU – Vidzis 8/11, Vaškevičs 7/12, Sagor 6/15, Ozols 3/5, Jonuška 3/10, Grebeņņikovs 1/2