Uncategorized 28.03.2021 15:11

Sieviešu virslīgā “Salaspils SS” izdodas noturēt spēles beigas; “Stopiņu NHK” atgūst līderpozīciju

z99

Aizraujošas spēles sieviešu handbola virslīgā tika aizvadītas Pūpolsvētdienā. Pirmajā spēlē caur adatas aci izvairīties no neveiksmes izdevās Salaspils sporta skolas handbolistēm, kas viesos Jēkabpilī pēc pārliecinošas vadības pirmā puslaika noslēgumā tikai ar minimālu vārtu starpību uzvarēja spēli ar rezultātu 33:32.

Vēl viena spēle sieviešu handbola virslīgas ietvaros tika aizvadīta Dobelē, kur vietējā komanda “REIR Dobele” savā laukumā uzņēma “Stopiņu NHK” handbolistes. Šī spēle noslēdzās ar pārliecinošu viesu uzvaru – 39:30.

Spēli starp Jēkabpils un Salaspils handbolistēm pārliecinoši iesāka Jēkabpils sportistes, un šādā manierē tika aizvadīts arī viss pirmais puslaiks. Līdz ar to viesu komandai izdevās pirmo puslaiku noslēgt ar astoņu vārtu pārsvaru (21:13). Tomēr otrajā puslaikā daudz labāku sniegumu laukumā demonstrēja Jēkabpils handbolistes. 52. minūtē mājiniecēm jau bija izdevies sadeldēt rezultātu līdz minimālai vārtu starpība (28:29). Līdz spēles beigām bija atlikušas astoņas minūtes, un tas deva iespēju mājiniecēm vēl izvirzīties vadībā. Tomēr “Salaspils SS” handbolistēm izdevās noturēt minimālu pārsvaru, tādējādi uzvarot spēlē ar rezultātu 33:32.

Rezultatīvākās spēlētājas Salaspils komandas rindās bija Dace Potapova, kura guva sešus vārtus, Renātei Salmanei un Frīdai Bindukai pa pieciem vārtiem. Rezultatīvākās mājinieces no “Jēkabpils SS” – Krista Minova un Sandra Brikmane, kuras guva pa deviņiem vārtiem, bet Patrīcijai Prūsei seši precīzi metieni.

Savukārt dienas otrajā spēlē sieviešu handbola virslīgā uzvaru svinēja “Stopiņu NHK”, viesojoties Dobelē. Lai gan rezultāts spēles beigās bija pārliecinošs, spēles sākums tāds nebūt nebija. Līdz pat pirmā puslaika vidum “REIR Dobele” bija vadībā pat ar četriem vārtiem. Vairākas neveiksmīgas situācijas dobelniecēm neļāva saglabāt iegūto pārsvaru, un “Stopiņu NHK” jau spēles 23. minūtē pēc Ivitas Asares precīza metiena izlīdzināja rezultātu (11:11). No tā brīža Stopiņu komanda turpināja palielināt vārtu starpību sev par labu līdz pat spēles beigām, līdz ar to spēle kopumā noslēdzās ar turnīra līderu uzvaru (39:30).

Starp mājiniecēm no “REIR Dobele” rezultatīvākā bija Letīcija Veinberga, kas guva septiņus vārtus, Valērija Zarovska bija precīza sešas reizes, bet Laurai Ņeverovskai un Kristiānai Blažēvicai pa četriem vārtiem. Uzvarētāju rindās rezultatīvākās spēlētājas bija Lana Nikolajeva un Anna Pudovska, kas abas guva pa astoņiem vārtiem, kā arī Elza Seržante, Kristīne Daņiļenko un Kristīne Dzenīte, kas guva sešus vārtus.

Pēc nedēļas nogales spēlēm “Stopiņu NHK” ar kopumā gūtiem septiņiem punktiem ir sieviešu handbola virslīgas līdere, četrās spēlēs trīs reizes svinot uzvaru, bet vienreiz spēlējot neizšķirti. Tuvākās sekotājas ir sporta kluba “Latgols” handbolistes, kas arī četrās spēlēs ir trīs reizes izcīnījušas uzvaru, bet vienreiz piedzīvojušas zaudējumu.