SynotTip handbola virslīga 13.02.2022 11:08

SynotTip handbola virslīgas otrais posms sākas ar diviem revanšiem

SKLatgolsMSG5.v1

SynotTip handbola virslīgā aizvadītas pirmās trīs otrā posma spēles, kurās uzvaras izcīnīja MSĢ, ONSC/HK Ogre un Ulbroka SK komandas. Ogres un Ulbrokas komandām izdodas pretiniekiem revanšēties par sezonas pirmajās savstarpējās spēlēs piedzīvotajiem zaudējumiem.

Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti ar rezultātu 34:30 pārspēja HK Vaiņode, ONSC/HK Ogre pieveica SK Latgols juniori – 31:28, bet Ulbroka SK izdevās pārspēt Skrīveri/Aizkraukle handbolistus – 35:25.

• MSĢ – HK Vaiņode                         34:30 (20:14)

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi no Vaiņodes, pēc spēlētām piecām minūtēm, izvirzoties vadībā ar 5:1. Nākamajās trīs spēles minūtes Arnolda Straumes trenēties MSĢ handbolisti rezultātu spēja izlīdzināt – 6:6. Spēles turpinājumā pārņemot vadību un spēles kontroli, pēc spēlētām 18 minūtēm – 15:10 MSĢ labā. Līdz puslaika pārtraukumam MSĢ spēlētājiem rezultāta starpību izdevās vēl mazliet palielināt, atpūtā dodoties ar plus seši – 20:14. Otrajā puslaikā HK Vaiņode uzsāka pakaļdzīšanos, kura viņiem arī izdevās, pēc spēlētām 15 minūtēm otrajā puslaikā Vaiņodes handbolisti savus sāncenšus jau bija panākuši – 24:23 MSĢ labā. Atlikušajā spēles laikā Murjāņiem tomēr izdevās savu pārsvaru un uzvaru nosargāt, pirmo otrā posma spēli noslēdzot ar uzvaru un rezultātu – 34:30. Uzvarētāju rindās deviņus vārtus guva Emīls Vilsons, astoņus Rauls Serafimovičs. HK Vaiņode komandā veiksmīga spēle un 11 vārti – Andim Grundmanim.

MSĢ komandas rezultatīvākais spēlētājs Emīls Vilsons pēc spēles atzina, ka spēle bija spraiga, komanda ir pieļāvusi ļoti daudz tehniskās kļūdas, tāpat pirmajā puslaikā problēmas sagādāja komunikācija aizsardzībā, kuru otrajā puslaikā izdevās uzlabot.

Arnolds Straume, MSĢ komandas treneris
“Ļoti smagā cīņā izdevās izcīnīt uzvaru, bet manu spēlētāju izpildījumā šī bija ļoti slikta spēle. Kaut kur esmu pārrēķinājies treniņu procesā, spēlētāji nebija gatavi spēlei. Šobrīd jāizanalizē, kur esam kļūdījušies, vai nu kaut kur esam par daudz vai par maz izdarījuši, bet cerams, ka līdz nākamajai spēlei atgūsimies. Labi, ka uzvara un divi punkti izcīnīti, bet cerams, ka tik sliktas spēles mums vairs nebūs.”

MSĢ – Vilsons 9, Serafimovičs 8, Rogonovs 7, Bors 2, Šnepsts 2, Brīvulis 2, Plaunovs 2, Kazlovskis 2
HK Vaiņode – Grundmanis 11, Mickus 6, Plūme 5, Strēlis 4, Tiškus 3, Juzups M., 1

• ONSC/HK Ogre – SK Latgols juniori          31:28 (15:13)

ONSC/HK Ogre komandai izdodas revanšēties SK Latgols junioriem par sezonas pirmajā spēlē sagādāto zaudējumu. Spēles sākumā ogrēnieši panāca 3:1, bet ne uz ilgu laiku, Ludzas jaunā maiņa ātri atguvās un pēc spēlētām septiņām minūtēm jau bija vadībās ar 7:5. Arī, tas nebija uz ilgu, līdz puslaika pārtraukumam ONSC/HK Ogre pārņēma vadību, un to noturēja divu trīs vārtu atstatumā, atpūtā komandas devās ar rezultātu 15:13 Ogres komandas labā. Otrajā puslaikā, lai gan SK Latgols juniori spēja pietuvoties līdz viena vārta atstatumam, tomēr visu otro spēles daļu vadībā bija ONSC/HK Ogre komanda, šajā spēlē izcīnot uzvaru ar rezultātu 31:28. Ogres komandas sastāvā rezultatīva spēle Artim Laganovskim, kurš guva 11 vārtus. SK Latgols juniors komanda deviņus vārtus guva Elgars Kušners un Deivids Kušners.

ONSC/HK Ogre – Laganovskis 11, Bistrs 5, Sļusarevs 4, Zvaigznītis 3, Novickis 2, Kļimočkins 2, Rozenbergs 1, Mancurovs 1, Batņa 1, Pambakers 1
SK Latgols juniori –
Kušners El., 9, Kušners D., 9, Ivulāns 5, Ūzulnieks 3, Igovens 2

• S&A – Ulbroka SK            25:35 (13:18)

Arī šajā duelī pirmajā šīs sezonas savstarpējā spēlē uzvaru svinēja komanda, kura šoreiz atzina pretinieku pārākumu. Jau pirmajā puslaikā Ulbroka SK handbolistiem izdevās panākt ievērojamu pārsvaru, līdz pirmā puslaika 16. minūtei gan tie bija tikai viens divi vārti, bet pēc spēlētām 30 minūtēm jau plus pieci – 18:13. Otrajā puslaikā izmaiņas spēles gaitā nenotika, Ulbrokas handbolisti pirmo reizi desmit vārtu pārsvaru panāc pēc spēlētām 15 minūtēm otrajā puslaikā – 28:18. Šo pārsvaru viņiem arī izdevās nosargāt līdz pat spēle beigām – 35:25. Skrīveri/Aizkraukle komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs Artis Kurmēns, kurš guva septiņus vārtus. Ulbrokas komandā Andrim Lazdam 14 vārti, Sandim Oto deviņi vārtu guvumi.

S&A – Kurmēns A., 7, Aņisimovs 4, Beļūns 3, Glods 3, Vadzītis 3, Kurmēns V., 1, Ozoliņš 1, Švābe 1, Samohins 1, Zadovskis 1
Ulbroka SK – Lazda 14, Oto 9, Grunde 3, Kronis 3, Gaiduks 2, Bērziņš 1, Ozoliņš 1, Kozlovs 1, Dombrovskis 1

Baltijas handbola līgā visas trīs Latvijas komandas piedzīvoja zaudējumus. SK Latgols Ludza atzina HC Vilnius pārākumu – 33:47, ZRHK Tenax Dobele piekāpās Granita-Karys Kaunas komandai – 23:30, savukārt HK Ogre/Hydrox piedzīvoja zaudējumu citai lietuviešu komandai VHC Šviesa Vilnius – 35:41.

HC Vilnius – SK Latgols Ludza                      47:33 (22:12)
HC Vilnius – Petronis 7, Urbonas 7, Drevinskas 6, Lapinskas 5, Markaitis 5, Javaišis 5, Skobas 4, Milaknis 3, Raudonius 3, Kuprevičius 2