SynotTip handbola virslīga 29.05.2022 23:33

SYNOTTIP HANDBOLA VIRSLĪGAS ČEMPIONI – ZRHK TENAX DOBELE

DSC_0089

Šovakar Dobeles sporta centrā tika aizvadīta trešā finālsērijas spēle starp ZRHK Tenax Dobele un ASK Zemessardze/LSPA komandām, kurā ar rezultātu 41:19 pārāki bija ZRHK Tenax Dobele handbolisti, kļūstot par Latvijas čempioniem astoto reizi.

ZRHK Tenax Dobele – ASK Zemessardze/LSPA     41:19 (16:10)
ZRHK Tenax Dobele –
Pančenko 9, Politers 5, Kreicbergs 4, Juzups 4, Kurzemieks 4, Miķelsons 3, Krastiņš 3, Ērmanis 3, Pavļenko 2, Ozoliņš 1, Šuleiko 1, Arājs 1, Plūme 1
ASK Zemessardze/LSPA –
Ozols 5, Jonuška 5, Kelerts 2, Petuhovs 1, Stepuļenoks-Stukanovs 1, Sūnaitis 1, Greikšs 1, Sudmalis 1, Zvejnieks 1, Popens 1

Kristers Rihards Ozols un Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, ASK Zemessardze/LSPA spēlējošie treneri
M.S.S/:
“ZRHK Tenax Dobele ir spēcīga komanda, kura visu sezonu ir spēlējusi ar spēcīgām komandām Baltijas handbola līgā. Savukārt mums visu sezonu sanāca spēlēt ar nosacīti vājākām komandām un tikai pusfinālā tikāmies ar Baltijas līgas komandu.”
K.R.O.:”Mums pietrūka Roberta Rancāna, tas uzlabotu mūsu spēlei, bet es skatos objektīvi, tāds ir rezultāts. Protams, ka ir mazliet rūgtums. Prāts saka, ka vajadzētu priecāties par sudrabu, bet ķermenim ir mazliet grūtāk.”
Uz jautājumu, kas bija tas spēles elements, kurā, dobelniekiem tika zaudēts visvairāk abu handbolisti ir pārliecināti, ka pieredze un aizsardzība ir divi svarīgākie faktori.
M.S.S.: “Noteikti zaudējām tieši pieredzes ziņā. Mums daudziem šīs bija pirmās finālspēles mūžā un dažiem rociņas trīcēja. ” K.R.O.: “Viņi mūs apspēlēja taktiski, īpaši aizsardzība. Mūsu stiprā puse ir ‘uzskrējiens’ un apspēlē, viņi mums to liedz, lika spēlēt no dribliem, līdz ar to mūsu spēle tika apgrūtināta. Viņi ļoti labi nospēlēja aizsardzībā. Katra mūsu kļūda uzbrukumā pārvērtās ātros vārtos, un tas radīja lielu starpību rezultātā.”
Tāpat handbolisti no šīs sezonas sev vēlas paturēt ne tikai izcīnītas sudraba medaļas, bet arī emocijas, komandas vienotību un turpināt darbu pie jauniem mērķiem. K.R.O.: “Es ceru, ka mēs spēlēsim Baltijas handbola līgā. Mē parādījām komandas vienotību, mēs esam jauna komanda, mums viss vēl ir priekšā – ir jāturas kopā un jāturpina strādāt, tad arī vēl augstāki sasniegumi nākotnē neizpaliks.”
Noslēgumā abi spēlētāja pasākās saviem faniem un atbalstītājiem. M.S.S.: “Fani mums ir labākie, paldies viņiem, šīs ir arī viņu panākumus.” K.R.O.: “Sākot jau ar pusfināla spēlēm, tās sajūtas un atmosfēru nav iespējam aprakstīt. Tas mūs vilku uz priekšu!”

Sandris Veršakovs, ZRHK Tenax Dobele komandas treneris
Jautāts par to vai finālsērija izdevās pārliecinošāka nekā cerēts, treneris uzsver, ka komanda bija nopietni gatavojusies un fināli nekad viegli: “Tas ir fināls, mēs gatavojāmies nopietnai pretestībai. Finālsērija bija viegla vai grūta – protams, ka grūta, jo līdz tai smags ceļš ir visu sezonu.” Kas bijis komandas trumpis šajā finālsērijā, Sadris saka: “Gatavojāmies visam – aizsardzībai, ātrajiem pretuzbrukumiem, uzbrukumam. Domāju mums, bija daudz vairāk līdzvērtīgas maiņas, un varējām saglabāt spēles tempu.” “No šīs sezonas līdz varam paņemt ne tikai zelta medaļas, bet arī to, ka kārtējo reizi mēs pierādījām, ka, ja mēs ļoti, ļoti gribam, mēs varam daudz. Baltijas līgā gribējām vairāk, bet bija vairāki iemesli, kāpēc sanāca tā, kā sanāca, bet… Labs noslēgums!”