SK Latgols un ASK Zemessardze/LSPA pieveic Salaspils un HK Ogre/HYDROX handbolistus

940A9439-scaled

Latvijas čempionātā vīriešu virslīgā šodien SK Latgols handbolisti pieveica Salaspils komandu ar 38:31, kuriem čempionāta pirmais posms noslēdzies bez panākumiem. Smagā cīņā uzvara arī sezonas vicelīderei ASK Zemessardze/LSPA, apspēlējot HK Ogre/HYDROX ar rezultātu 34:32.

Spēles ievadā SK Latgols iekrāja četru vārtu pārsvaru (5:1), kas nodrošināja iespēju pārliecinoši būt vadībā turpmākajā spēles gaitā. Lai gan otrā puslaika laikā Salaspils handbolisti spēja atgūties pēc pirmā puslaikā iekrātā rezultāta deficīta (15:22) un 56. minūtē panākt 30:34, spēles pēdējās minūtēs ar četriem precīziem metieniem Sandis Vaškevičs kaldināja SK Latgols komandas uzvaru ar rezultātu 38:31. Tā arī visas spēles laikā Salaspils handbolisti nespēja izvirzīties priekšā pretiniekam.

Ar izcilu precizitāti šodien spēlēja Salaspils spēlētājs Kaspars Luksis, kura kontā 9 vārtu guvums, bet 8 reizes 12 metienos rezultatīvs bija Matīss Strautnieks. Uzvarētāju komandā deviņus vārtus 11 metienos guva Edvīns Matvejenko, bet ar 8 vārtu guvumu komandas kopējo rezultātu papildināja Sandis Vaškevičs.

Salaspils komandas spēlētāja Kaspara Lukša pēc spēles komentārs: “Spēle bija ļoti smaga. Bija īstais sastāvs, taču aizsardzībā kaut kas šodien negāja. Neskatoties uz spēlētāju mikrotraumām, cīnījāmies līdz galam!”

Spēli komentē arī Salaspils spēlētājs Matīss Strautnieks: “Spēle bija smaga un emocijām bagāta. Spēles mērķi neizpildījām, un saprotam, ka vēl ir daudz pie kā strādāt un to arī darīsim. Priekšā ir vēl ne mazāk svarīgas spēles kurās iesim uz visiem 100 un rādīsim savu labāko spēli.”

Savu nākamo spēli 7. feburārī plkst. 19:30 Salaspils komanda aizvadīs jau “līgu duelī”, pretī stājoties 1. līgas līderei SK Latgols juniori. Komandām priekšā cīņa par divām uzvarām un iespēju iekļūt virslīgas vīriešu izslēgšanas spēļu posmā.

Salaspils – SK Latgols 31:38 (15:22)

Salaspils – Kaspars Luksis 9/9, Matīss Strautnieks 8/12, Ivars Brics 6/10, Artūrs Kļaviņš 3/8

SK Latgols – Edvīns Matvejenko 9/11, Sandis Vaškevičs 8/9, Normunds Seņkāns 7/8, Artjoms Kodaļevs 4/4, Elgars Kušners 4/9

Visu spēles pirmo daļu un vairāk kā pusi otrā puslaika ASK Zemessardze/LSPA bija pārliecinoši vadībā, divas reizes sasniedzot lielāko rezultāta izrāvienu ar +10 (23:13, 26:16).

Vēl pašā spēles galotnē HK Ogre/HYDROX spēlētājs Rihards Bisters samazināja rezultāta deficītu līdz -2 (32:34), bet pēdējās sekundēs Reinis Sļusarevs divos mēģinājumos centās panākt komandai neizšķirtu rezultātu, taču neveiksmīgi. Līdz ar to, ASK komanda svinēja uzvaru ar rezultātu 34:32.

HK Ogre/HYDROX – ASK Zemessardze/LSPA 32:34 (13:21)

HK Ogre/HYDROX – Reinis Sļusarevs 7/10, Eduards Malahovs 7/9, Rihards Leja 6/13, Aliaksei Haisa 3/7, Edijs Putniņš 2/2, Elvijs Borodovskis 2/7, Gustavs Batņa 2/3, Ivo Legkojs 2/2

ASK Zemessardze/LSPA – Kristers Rihards Ozols 10/16, Ingus Kristiāns Jonuška 7/9, Gints Greikšs 4/8, Renārs Grebeņņikovs 4/5, Dmitrijs Petuhovs 3/4, Raitis Puriņš 2/3, Ričards Jablonskis 2/2

Rīt plkst. 14:00 sezonas līderu cīņa. ASK savā laukumā uzņems ZRHK Tenax Dobele komandu.