Virslīga sievietēm 25.03.2022 10:54

SK Latgols astotā uzvara un atgriešanā otrajā pozīcijā

IMG_6459

Sieviešu handbola virslīgā SK Latgols handbolistes izcīnīja savu astoto uzvaru šajā sezonā, ar 32:26 pārspējot Jēkabpils SS audzēknis, turnīra tabulā tas viņām ļāva atkal pakāpties uz 2. vietu. Sieviešu virslīgas pirmajā trijniekā vietas dala jau pieminētās SK Latgols, REIR/Dobele SS un Salaspils SS handbolistes. Komandas vienu no otras šķir tikai punkts. REIR/Dobele SS komanda ar 18 punktiem ieņem 1. vietu, 17 punkti un 2. vieta SK Latgols meitenēm, bet 3. vieta un 16 punkti Salaspils SS handbolistēm.

Jēkabpils SS – SK Latgols 26:32 (10:16)
Jēkabpils SS – Brikmane 7, Kaņepe 6, Sleže 4, Lapsa 2, Prūse 2, Robežniece 2, Dūma 2, Burda 1
SK Latgols – Bindemane 7, Zaharāne 7, Cibuļska M., 5, Sidrorova 4, Cibuļska P., 4, Krole 4, Ziediņa 1

Spēli mazliet veiksmīgāk iesāka mājinieces Jēkabpils SS handbolistes, kuras pēc spēlētām mazliet vairāk nekā 13 minūtēm bija panākušas plus trīs – 9:6. SK Latgols spēlētājam bija nepieciešamas divas minūtes, lai rezultāta starpību izlīdzinātu – 9:9.  Līdz pirmā puslaika beigām, pagalam neveiksmīgi uzbrukumā spēlēja jēkabpilnieces, spējot gūt tikai vienus vārtus, turpretim Ludzas meitenes guva septiņus vārtu, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 16:10. Otrajā puslaikā SK Latgols izdevās savu pārsvaru palielināt, 15 minūtes līdz spēles beigām, panākot pat plus 10 – 27:17. Līdz spēles beigām Jēkabpils SS meitenēm izdevās rezultāta starpību mazliet sadeldēt, spēli noslēdzot ar 26:32. Jēkabpils komandas sastāvā septiņus vārtus guva Sandra Brikmane, sešus pievienoja Linda Kaņepe. Uzvarētāju rindās septiņi vārti Jutai Bindemanei un Arinai Zaharānei, pieci Madarai Cibuļskai.

25.03.LSPA – LAT 2006 (Sieviešu virslīga)19:30Dobele
26.03.LSPA – Jēkabpils SS (Sieviešu virslīga)12:30Rīga
HK Vaiņode – Jūrmalas Sports (SynotTip handbola virslīga)13:00Priekule
RPI-S – MSĢ (SynotTip handbola virslīga)14:30Rīga
LAT 2006 – Salaspils SS (Sieviešu virslīga)15:00Dobele
ZRHK Dobele/Tērvete – ASK Zemessardze/LSPA (SynotTip handbola virslīga)17:00Dobele
27.03.LAT 2006 – Salaspils SS (Sieviešu virslīga)11:00Dobele
HK Vaiņode – ASK Zemessardze/LSPA (SynotTip handbola virslīga)13:00Vaiņode
ZRHK Tenax Dobele – VHC ‘ŠVIESA Vilnius (BHL)14:00Dobele