SynotTip handbola virslīga 01.10.2021 22:07

Serafimoviča 14 vārti neglābj MSĢ no zaudējuma pirmajā sezonas spēlē

36-JBS_7468

Šodien SynotTip handbola virslīgā tika aizvadīta divas no piecām šajā nedēļas nogalē ieplānotajām spēlēm. Dobelē ZRHK Tērvete/Dobele uzņēma Murjāņu sporta ģimnāziju, kuriem šī bija pirmā spēle šajā sezona. Savukārt dobelnieki bija aizvadījuši spēli ar Latgols juniori komandu, kurā izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Otra šīs dienas spēle norisinājās starp Salaspili SS un Jūrmalas Sports komandām, Salaspils komanda savā vienīgajā šīs sezonas spēlē piekāpās HK Vaiņode handbolistiem, bet Jūrmalas Sports pieveica LAT 2006, savukārt zaudēja ASK Zemessardze/LSPA.

Dobeles sporta centra hallē Dobeles attīstības komanda aizvadīja spēli ar citu Latvijas handbola jaunās paaudzes komandu – Murjāņu sporta ģimnāziju. Pirmajā puslaikā MSĢ izdevās izvirzīties nelielā vadībā, pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 15:13. Lielisks pirmais puslaiks MSĢ komandas sastāvā Raulam Serafimovičam, kurš guva 10 vārtus, savukārt Tērvete/Dobele sastāvā 100% precizitāte un septiņi vārti – Oskaram Biseniekam. Spēles otrā daļa izvērtās ļoti spraiga un līdzīga. Lai gan 10 minūtes pirms spēles beigām Tērvete/Dobele bija panākusi četru vārtu starpību – 29:25, spēles beigās izvērtās pavisam spraigas un spēles beigu rezultāts – 31:30 ZRHK Tērvete/Dobele labā.

Egils Politers, ZRHK Tērvete/Dobele komandas treneris:
“Prieks, ka ir uzvara un divi punkti. Bet, skatoties spēli no malas, nospēlējām ļoti slikti – daudz tehniskās kļūdas, bet pozitīvi tādā ziņā, ka mums ir, kur augt. Labi, ka puiši beigās saņēmās, “ar sakostiem zobiem”, bet divi punkti ir mūsu. Spēlēs plānu neizpildījām, bija doma, ka visi tiks spēlēt, bet Murjāņi parādīja ļoti labu spēli, piespieda mums daudz kļūdīties, un kopsummā mūsu spēle bija samocīta. ”

Ričards Juzups, ZRHK Tērvete/Dobele komandas spēlētājs:
“Spēli iesākām ļoti slikti, ļoti lēni un pasīvi, tādēļ nonācām iedzinējos. Uz puslaika beigām jau mazliet saņēmāmies, arī treneris varbūt pateica kādu skarbāku vārdu, un, atpūtā ejot jau, bija vairs tikai mīnuss divi. Puslaikā treneris teica, ka mēs nedrīkst zaudēt Murjāņiem mājās, savu skatītāju priekšā, ka mums ir jācīnās, jāizliek vairāk emocijas un jāsakoncentrējas. Otrajā puslaikā izgājām laukumā ar labu enerģiju, sākām “presingot” pretiniekus, tas deva rezultātu, panācām pat plus pieci. Murjāņi gan spēja pietuvoties. Viss varēja beigties citādāk, bet labi, ka divi punkti ir mūsu. Tagad jācīnās tālāk, nākamā spēle ar ASK Zemessardze/LSPA komandu.”

Arnolds Straume, MSĢ komandas treneris:
“Aizvadījām pirmo spēli pa ilgiem laikiem, kā Murjāņu sporta ģimnāzija. Pirmo puslaiku sākām ļoti labi, puišiem “cepuri nost”, otrajā puslaikā mazliet pagurām fiziski, jo mums ir problēmas ar sastāvu un traumām, līdz ar to arī ar maiņām. Puiši ļoti labi nocīnījās. Diemžēl spēles beigās neieguvām iespēju izpildīt 7m soda metienu, kur pēc spēles noskatoties video pat pretinieku, treneru korpuss atzina, ka bijis pārkāpums. Šajā gadījumā nebija žēl zaudēto spēli, bet puišus, kuri cīnījās un atdeva visu, lai vismaz izcīnītu vienu punktu. Dobele šodien bija fiziski spēcīgāka un labāka, bet saviem spēlētājiem neko nevaru pārmest un uzskatu, ka viņi no savas puses izdarīja visu.”

Rauls Serafimovičs, MSĢ komandas spēlētājs:
“Spēle bija ļoti saspringta. Paldies komandai par lielisko cīņassparu un atdevi laukumā, mēs spēlējām kā komanda. Diemžēl nevarēju komandai palīdzēt spēlēs pēdējās trīs minūtēs. Bet domāju, ka nospēlējam ļoti labi un tā arī turpināsim strādāt un tiekties uz savu mērķi – play off.”

ZRHK Tērvete/Dobele – MSĢ 31:30 (13:15)
ZRHK Tērvete/Dobele:
Bisenieks 10, Juzups 8, Krūmiņš 5, Plūme 4, Gidrevics 2, Gavars 1, Smokro 1
MSĢ:
Serafimovičs 14, Kazlovskis 8, Vidovskis 5, Plaunovs 1, Šnepste 1, Kalniņš 1

Otra spēle SynotTip handbola virslīgā tik aizvadīta starp Salaspils SS un Jūrmalas Sports komandām. Jau pirmā puslaika pirmajā pusē Jūrmalas Sports komandai izdevās veiksmīgs izrāviens 12:6, tas deva labu pamatu visai spēlei. Puslaika rezultāts – 18:11. Otrajā puslaikā Salaspils SS komandai izdevās rezultātā mazliet pietuvoties, jo īpaši spēles beigās. Spēles rezultāts – 25:30, Jūrmalas Sports komandas labā. Salaspils SS komandas sastāvā rezultatīva spēle Kristiānam Strautniekam un Kasparam Luksim, kuri katrs guva septiņus vārtus, Jūrmalas sports komandā rezultatīvākie spēlētāji ar pieciem vārtiem – Ivars Grīnbergs un Ričards Jablonskis.

Žanis Malahovs, Salaspils SS komandas treneris:
“Šodien nebija vairāki komandas pamatsastāvā spēlētāji, izdevība sevi apliecināt tika dota gados jaunajiem spēlētājiem, uzskatu, ka viņi to arī ļoti labi izmantoja. Gribētu uzslavēt Kristiānu Strautnieku, kurš šajā spēlē parādīja ļoti labu sniegumu gan uzbrukum, gan aizsardzībā.”

Salaspils SS – Jūrmalas Sports 25:30 (11:18)
Salaspils SS: Strautnieks K., 7, Luksis 7, Bricis 4, Strautnieks M., 3, Gailums 2, Vidzis 1, Karašovs 1