Salaspils SS handbolistes LČ 2. posmu iesāk ar uzvaru pār LSPA

940A2201

Latvijas čempionātā sieviešu virslīgas B grupā šovakar pārliecinošs panākums izcīnīts Salaspils SS komandai, kas savā laukumā pieveica LSPA handbolistes ar deviņu vārtu pārsvaru (26:17).

Lai gan pirmā puslaika vidū Salaspils SS handbolistes bija panākušas +4 izrāvienu (11:7), Evijai Daukstei ar četriem metieniem teju izdevās likvidēt LSPA komandas rezultāta deficītu (10:11), taču viņas pēdējais metiens izrādījās neprecīzs.

Otrā puslaika ievadā LSPA komanda izlīdzināja rezultātu (13:13), pēcāk piedzīvojot 21 minūti garu sauso periodu un piecus neveiksmīgus metienus, kas deva iespēju Salaspils SS handbolistēm pārliecinoši noturēties vadībā un spēli noslēgt ar rezultātu 26:17.

“Man ir vislielākais prieks par komandas noskaņojumu laukumā. Mēs viena otru atbalstījām gan pēc neveiksmīgām, gan arī veiksmīgām epizodēm. Uzskatu, ka tas ir pats svarīgākais, lai mēs ne tikai sev, bet arī skatītājiem radītu skaistu un baudāmu spēli,” pēc spēles emocijās dalijās Salaspils SS komandas spēlētāja Renāte Salmane.

Salaspils SS komandā sešus vārtus guva Renāte Salmane, bet četrus Dace Potapova. Savukārt LSPA komandā rezultatīvākā ar sešiem vārtiem bija Evija Daukste, bet ar izcilu precizitāti piecus metienus izpildīja Anna Makarova.

Salaspils SS – LSPA 26:17 (13:11)

Salaspils SS – Renāte Salmane 6/9, Dace Potapova 4/9, Anastasija Agarkova 3/3, Patrīcija Elizabete Prūse 3/7, Linda Borisanova 3/4

LSPA Evija Daukste 6/9, Anna Makarova 5/5, Dinija Purviņa 4/11, Sintija Beāte Veide 1/1, Undīne Ulmane 1/1

Šīs sezonas regulārā čempionāta pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru izcīnīja Salaspils SS ar rezultātu 44:26, bet nākamajā spēlē LSPA komanda revanšējās ar 32:25.

Nākošo savstarpējo spēli Latvijas čempionātā komandas aizvadīs 18. martā.

Latvijas čempionāta 2022/2023. gada sezonas 2. posma sieviešu virslīgas turnīra tabula