Sacensības 16.12.2022 21:38

REIR / Dobele SS izcīna pārliecinošu uzvaru pār LAT 2006

Handbols.2022.19.11.F.J.L.-036

Latvijas čempionāta sieviešu virslīgā savus piektos panākumus izcīnīja REIR/Dobele SS handbolistes, kuras šovakar spēlē pret LAT 2006 guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 47:14 (20:7). Līdz ar gūto uzvaru dobelnieces nopelnījušas vēl divus uzvaras punktus, taču vietu turnīra tabulā saglabā nemainīgu.

Spēles rezultātu atklāja LAT 2006 spēlētāja Katrīna Koņušeka un līdz pat spēles 13. minūtei LAT 2006 bija priekšā pretiniecē par vismaz +1. Pateicoties Ievas Reinfeldes un Lauras Milleres precizitātei, REIR / Dobele spēles 13. minūtē to pārņēma savās rokās un noturējās vadībā līdz pat spēles beigām. Pirmajā puslaikā LAT 2006 gūti septiņi vārti, kamēr pretiniecēm 20. Otrajā puslaikā LAT 2006 savu rezultātu palielināja tieši uz pusi, bet REIR / Dobele SS spēli noslēdza ar 47 vārtu guvumu.

REIR/Dobele SS komandā 13 vārtus no 19 metieniem guva Laura Millere, 11 no 14 Elīza Bilkšte, bet ar 100% precizitāti šovakar spēlēja Ilvija Buivide, kuras kontā astoņu vārtu guvums. LAT 2006 komandā piecu vārtu guvums Kristiānai Ziediņai, trīs Amandai Dūmai.

LAT 2006 – REIR / Dobele SS 47:14 (7:20)

LAT 2006 – Kristiāna Ziediņa 5, Amanda Dūma 3, Katrīna Koņušeka 2, Patrīcija Cibuļska 1, Evelīna Zvaigzne 1, Ance Grante 1, Marta Batņa 1

REIR / Dobele SS – Laura Millere 13, Elīza Bilkšte 11, Ilvija Buivide 8 (100% precizitāte), Kristiāna Blažēvica 6, Valērija Zarovska 5, Ieva Reinfelde 4

Rīt, plkst. 18.30,  LAT 2006 aizvadīs spēli pret Stopiņu PHK, savukārt svētdien gaidāma vēl viena spēle ar REIR / Dobele SS handbolistēm.