“REIR Dobele” ļoti pārliecinoši apspēlē LSPA

Šovakar Dobeles sporta namā tika aizvadīta Latvijas handbola Virslīgas sievietēm spēle, kurā “REIR Dobele” bez lielām problēmām ar rezultātu 31:13 sagrāva LSPA handbolistes.

LSPA komandai uz pirmo spēli bija problēmas ar sastāva komplektāciju. Dobelē studentēm bija jācīnās astoņu spēlētāju sastāvā, kas jau pirms spēles sākumā pamatīgi samazināja LSPA iespējas šajā mačā.

Intrigas šajā spēlē nebija, un principā viss bija izšķirts spēles pirmajā puslaikā. LSPA 30 minūšu laikā guva tikai trīs vārtus, un “REIR Dobele” ieguva 14:3 pārsvaru. Otrais puslaiks rezultatīvāks izdevās abām komandām, un galarezultātā “REIR Dobele” uzvarēja ar 31:13.

Rezultatīvākā uzvarētāju sastāvā ar 11 vārtiem bija Laura Ņeverovska. Anna Aleksa Stankeviča šo maču noslēdza ar deviņiem vārtiem. LSPA rindās Kristīne Daņiļenko bija labākā ar astoņiem vārtu guvumiem.

Latvijas handbola Virslīgā sievietēm nākamās spēles paredzētas 5. oktobrī, kad čempionātā iesaistīsies arī pārējās komandas.