Mūsējie ārzemēs 12.05.2022 09:25

“Paris Saint Germain” sāk ar neizšķirtu

_-28.v1

Daiņa Krištopāna pārstāvēta “Paris Saint Germain” komanda vakar aizvadīja EHF Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēle pret THW Kiel. Spēle norisinājās Parīze un noslēdzās uzvarētājus nenoskaidrojot jeb neizšķirti, tas nozīmē, ka nākamajā spēlē, kura norisināsies Ķīlē, nevienai no komandām nav pat niecīgā priekšrocība. Vismaz rezultātā.

Vakardienas spēlē teju visu spēli parīzieši atradās iedzinēju lomā, pirmajā spēles pusē pretiniekiem izdevās pat panākt plus četru, pirmo puslaiku komandas noslēdza ar rezultātu – 14:16. Otrajā puslaikā spēle bija līdzīgāka un līdz ar to arī likumsakarīgi, ka PSG izdevās šajā spēlē izcīnīt neizšķirtu. Krištopāns guva vienus vārtus un nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu. PSG komandā rezultatīvākais spēlētājs ar astoņiem vārtiem bija Nedim Remili, bet piecus pievienoja Luc Steins. Nākamo spēli komandas aizvadīs 19. maijā, Vācijas pilsētā Ķīlē. Kā zinām, lai iekļūtu EHF čempionu līgas FINAL 4, jāuzvar divu spēļu summā.

Vakar pirmo spēli aizvadīja SG Flensburg – Handewitt un Spānijas Barca. Šajā spēlē ar rezultātu 33:29 uzvaru izcīnīja Barca. Otro spēli komandas aizvadīs 19. maijā, Barselonā.

Šodien savas cīņas uzsāks Telekom Veszprem HC un Aalborg Handbold, kuri spēli aizvadīs Vespremā, savukārt Francijā laukumā dosies Montpellier HB un Lomza Vive Kielce. Atbildes spēles norisināsies 18. maijā.