Latvijas čempionāts 19.02.2023 15:54

Līgu duelī salaspiliešiem izcīnīts otrais panākums un iekļūšana virslīgas izslēgšanas spēlēs

DSC_0603

Latvijas čempionātā aizvadīts otrais līgu duelis, kurā atkārtoti panākums izcīnīts vīriešu virslīgas komandai Salaspils, kas nodrošinājis iekļūšanu virslīgas izslēgšanas spēļu posmā.

Spēles ievadā komandas lielākoties noturēja vienlīdzīgu rezultātu, pēdējo reizi SK Latgols junioriem panākot neizšķirtu spēles 18. minūtē ar 8:8. Pēcāk virslīgas komanda Salaspils izvirzījās vadībā un pirmo puslaiku noslēdza ar +5 (16:21), bet otrā puslaika vidū bija priekšā pretiniekiem jau ar +10 (33:23).

Tā arī visas spēles garumā 1. līgas komandai neizdevās izvirzīties priekšā, taču līdz spēles beigām viņi spēja rezultāta deficītu samazināt un piekāpties salaspiliešiem par sešiem vārtiem (37:43).

“Spēles mērķi izpildījām, bet neuzskatu, ka spēle bija no tām labākajām un tāda, kādu gribējām parādīt. Esam tikuši tālāk, saglabājuši savu vietu virslīgā un tas ir pats galvenais,” pēc spēles sacīja Salaspils komandas spēlētājs Matīss Strautnieks.

“Personīgi par uzvaru man ir tikai neliels gandarījums, jo neapmierina spēles rezultāts, salīdzinājumā ar mūsu pretiniekiem,” sacīja Salaspils komandas spēlētājs Krists Vidzis. “Ņemsim piemēru, mācīsimies no līgu dueļa spēlēm, un sāksim gatavoties ceturtdaļfinālam.”

Arī iepriekšējā savstarpējā spēlē SK Latgols juniori piedzīvoja zaudējumu, toreiz Salaspils komandai izcīnot uzvaru ar 13 vārtu starpību (37:24).

SK Latgols juniori – Salaspils 37:43 (16:21)

SK Latgols juniori – Niks Vaškevičs 9/10, Kaspars Lisovskis 6/12, Kristers Miškāns 5/8, Aleksandrs Pegasovs 5/7, Aivis Bondars 4/5

Salaspils Kaspars Luksis 10/11, Krists Vidzis 10/12, Ivars Brics 9/12, Matīss Strautnieks 8/9, Artūrs Kļaviņš 5/8, Raivo Ozols 1/2