Vīriešu izlase 05.08.2022 12:55

Līdz EHF M18 atlikušas trīs dienas

izlase

No 8.–14. augustam Rīgā “Rimi Olimpiskajā sporta” centrā norisināsies EHF (Eiropas Handbola federācijas) Eiropas čempionāts U18 vecuma grupā, savukārt EHF EURO U18 jeb 16 Eiropas labāko komandu sacensības norisinās no 4.-14. augustam Melnkalnē.

Latvijas Handbola federācijai (LHF) jau otro vasaru pēc kārtas ir tas gods organizēt kādu no EHF YAC (Younger age category) turnīriem. Šajā gadā Latvijas galvaspilsētā Rīgā ieradīsies – Kosovas, Ziemeļmaķedonijas, Luksemburgas, Beļģijas, Turcijas un Šveices izlases, protams, neiztiksim arī bez mājiniekiem Latvijas valstsvienības. Latvijas U18 izlasi vada, ikdienā Murjāņu sporta ģimnāzijā strādājošie, Arnolds Straume un Ivars Lācis. LHF ģenerālsekretāre Līga Bīriņa pauda gandarījumu par LHF uzticēto godu: “Ir lieliski organizēt šādus pasākumus un mēs esam gandarīti būt viena no valstīm, kuriem uzticas un, kuri var piedzīvot šo pasākumu arī no organizatoriskā skatu punkta. Ņemot vēra, ka šogad nav striktu Covid-19 ierobežojumu, priecājamies, ka mūsu ārvalstu viesiem būs iespēja izbaudīt Rīgu un iepazīt mazu daļu mūsu valsts. Aicinām visus pievienoties mums un izbaudīt ne tikai handbolu laukumā, bet arī atmosfēru un Rīgu.”

Latvijas izlase spēlēs A apakšgrupā pret Ziemeļmaķedoniju, Turciju un Kosovu, savukārt B apakšgrupgrupā spēlēs Šveices, Luksemburgas un Beļģijas izlases.

Latvijas izlasei pirmā spēle 8. augustā plkst., 16:30 pret Kosovu, 9. augustā plkst.,16:00 pret Turciju, bet noslēdzošā apakšgrupas spēle 11. augustā plkst., 16:00 pret Ziemeļmaķedoniju.

Latvijas izlašu spēļu laikā būs iespēja apgleznot sejas gan lieliem, gan maziem #LVkarogsuzvaiga, piedalīties dažādās aktivitātēs un laimēt Latvijas izlases fanu kreklus #noķermanijavari, kā arī citas pārsteigumu balvas.

Biļetes iespējams iegādāties – https://www.bezrindas.lv/lv/organizatori/latvijas-handbola-federacija

Informācijai iespējams sekot līdzi LHF mājaslapā – www.handball.lv, LHF Facebook – https://www.facebook.com/LVhandball un Instagram – @lvhandball kontos.

Pasākuma oficiālā mājaslapa – https://ehfm18.handball.lv/