“Jūrmalas Sports” astoņu spēlētāju sastāvā uzvar Murjāņos

Pirmo uzvaru jaunajā SynotTip handbola Virslīgā izcīnījusi “Jūrmalas Sports” komanda, kas spēcīgi aizvadīja spēles otro puslaiku un ar rezultātu 29:25 viesos Murjāņos pieveica “MSĢ/LAT 2000” vienību.

Murjāņu komanda sezonas ievadā piedzīvoja divus zaudējumus un guva vienu uzvaru, tiesa, abi zaudējumi bija piedzīvoti pret Latvijas handbola grandiem “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga”. “Jūrmalas sports” komanda šajā sezonā līdz šim bija bez izcīnītām uzvarām, pretinieku pārākumu atzīstot divās spēlēs.

“Jūrmalas Sports” komandai šajā mačā bija lielas problēmas ar sastāvu, un Murjāņos komanda ieradās astoņu spēlētāju sastāvā. Mača ievadā ilgāku laiku rezultāts uz tablo attīstījās ļoti līdzīgi. Puslaika vidusdaļā neliels izrāviens padevās jūrmalniekiem (8:6), bet Murjāņi ātri spēja atgūies.

Pirmā puslaika beigu daļā komandas apmainījās ar izrāvieniem, kas rezultātā pēc 30 minūtēm sniedza neizšķirtu 13:13. Interesanta spēkošanās bija vērojama arī otrā  puslaika ievadā. 40. minūtē pēc Ričarda Jablonska vārtiem “Jūrmalas Sports” ieguva plus divi (18:16). Drīz vien jūrmalniekiem izdevās gūt arī četrus vārtus pēc kārtas (22:17).

“MSĢ/LAT 2000” komanda šajā sarežģītajā situācijā negrasījās padoties. Ričarda Juzupa un Roberta Rancāna vārti ļāva pietuvoties līdz 23:25. Uldis Zariņš atbildēja ar saviem diviem vārtiem, un viesu pozīcijas atkal bija drošākas (27:23). Izskaņu “Jūrmalas Sports” nospēlēja pārliecinoši, galarezultātā svinot uzvaru ar 29:25.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 11 vārtiem bija Uldis Zariņš, astoņus vārtus pievienoja Ričards Jablonskis. “MSĢ/LAT 2000” rindās ar deviņiem vārtiem izcēlās Jurģis Strēlis. Jāpiemin, ka Murjāņiem šajā spēlē nevarēja palīdzēt potenciālais uzbrukuma līderis Endijs Kušners un arī Edijs Kušners.