Mūsējie ārzemēs 08.02.2021 06:14

Dudes “Limoges” atsāk sezonu Francijas augstākajā līgā ar neizšķirtu

ingars

Latvijas nacionālās vīriešu izlases handbolā kapteiņa Ingara Dudes pārstāvētais handbola klubs “Limoges” aizvadītajā sestdienā atsāka spēles Francijas augstākajā handbola līgā “Lidl Starligue”. Kā pirmie pretinieki šajā gadā “Limoges” savās mājās uzņēma vienus no sīvākajiem “Limoges” konkurentiem – universitātes kluba “AIX” handbolistus.

Arī šīs spēles beigu rezultāts – 31:31 – parādīja, ka šīs komandas ir ļoti līdzīgas spēka samērā un arī turnīra tabulā tās ierindojas viena aiz otras.

Spēles sākumā pavisam nelielu pārsvaru izdevās iegūt “AIX” handbolistiem, tomēr pirmā puslaika vidū “Limoges” izdevās lauzt spēles gaitu un pārtraukumā doties ar divu vārtu pārsvaru (18:16).

Otrā puslaiku “Limoges” uzsāka ļoti veiksmīgi un pat izdevās sasniegt piecu vārtu pārsvaru, tomēr jau puslaika vidū “AIX” handbolisti atkal bija izlīdzinājuši rezultātu un pat līdz spēles pēdējām minūtēm bija nelielā vadībā. Tomēr, spēles pēdējās minūtēs, “Limoges” atkal izdevās izlīdzināt rezultātu un noslēgt spēli ar neizšķirtu rezultātu 31:31.

Latvijas izlases kapteiņa Ingara Dudes loma šajā spēlē bija tieši kā aizsardzības spēlētājam. Kopumā viņš laukumā aizvadīja 30 minūtes un vienreiz nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Rezultatīvākie “Limoges” rindās bija Dragans Gajics (Dragan Gajic) ar gūtiem deviņiem vārtiem, savukārt sešus vārtus guva Džuliāns Emonets (Julian Emonet), bet “AIX” komandas izteikts līderis vārtu gūšanā ar kopumā 10 precīziem metieniem bija Nikolas Klaire (Nicolas Claire).

Nākamo spēli “Limoges” aizvadīs izbraukumā, kad tiksies ar Tulūzas “Fenix”. Šajā sezonā “Limoges” handbolisti  jau ir cīnījušies ar šo komandu un savās mājās uzvarēja ar rezultātu 30:26.