“Celtnieks Rīga” ar plus 20 sagrauj jūrmalniekus

Kārtējo rezultatīvo spēli šajā sezonā šovakar aizvadīja “Celtnieks Rīga” handbolisti, kas šovakar savā laukumā SynotTip handbola Virslīgas ietvaros bez problēmām ar rezultātu 43:23 sagrāva “Jūrmalas Sports” komandu.

“Celtnieks Rīga” komanda pirms pāris dienām aizvadīja ļoti aizraujošu spēli Latvijas handbola klasikā pret “Tenax Dobele” komandu, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 38:43, savukārt “Jūrmalas Sports” tajā pašā vakarā savā laukumā ar 23:29 piekāpās čempionāta līderei “Ogrei”.

Rīdzinieki pirmajā puslaikā spēlēja ierasti rezultatīvi un devītajā minūtē jau atradās vadībā ar piecu vārtu handikapu – 7:2. Arī turpinājumā tieši “Celtnieks Rīga” handbolisti pilnībā dominēja laukumā, un jūrmalnieki nespēja atrast nekādus pretargumentus, kā rezultātā rīdzinieki 30 minūtēs guva 25 vārtus un izšķīra arī šīs spēles likteni – 25:10.

Pēc pārtraukuma rīdziniekiem bija vajadzīgas nedaudz mazāk kā 20 minūtes, lai palielinātu savu pārsvaru līdz 20 vārtiem (37:17). Izskaņā rezultāta attīstība bija līdzīga, un galarezultātā mājinieki svinēja graujošu uzvaru ar 43:23. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar astoņiem vārtiem bija Aleksandrs Pocikaiļiks, savukārt pa sešiem vārtiem guva Igors Ignatjevs, Artis Kurmēns un Aleksejs Haisa. “Jūrmalas Sports” rindās sešus vārtus guva Dairis Adamaitis.