SynotTip handbola virslīga 07.05.2022 19:45

ASK Zemessardze/LSPA pievienojas Ogrei un Dobelei, MSĢ un Ludza visu izšķirs rīt Ludzā

IMG_5209

Šodien otrās ceturtdaļfināla spēles aizvadīja HK Vaiņode un ASK Zemessardze/LSPA, kā arī MSĢ un SK Latgols Ludza handbolisti. Ja pirmajā pārī ceturtdaļfināla sērija noslēdzās ar 2:0 rīdzinieku labā, tad Murjāņu sporta ģimnāzija un SK Latgols Ludza spēlē nepietika ar 60 minūtēm, lai noskaidrotu uzvarētāju, un bija nepieciešami pēcspēles metienu sērija, kurā veiksmīgāki bija viesi no Ludzas. Kas nozīmē, ka komandas jau rīt dosies laukumā, lai aizvadītu izšķirošo spēli un noskaidrotu, kura komanda iekļūs pusfinālā. Spēlēs norisināsies Ludzā un spēlēs sākums pulksten 14:00.

HK Vaiņode – ASK Zemessardze/LSPA    16:29 (8:17)
HK Vaiņode –
Pāvils 10, Plūme 4, Mickus 1, Orlovs 1
ASK Zemessardze/LSPA –
Jonuška 7, Rancāns 5, Zvejnieks 4, Liepiņš 3, Ozols 3, Stepuļenoks – Stukanovs 3, Greikšs 2, Kelerts 1, Lubgāns 1

Oskars Pāvils, HK Vaiņode komandas spēlētājs
“ASK Zemessardze/LSPA viennozīmīgi ir stiprāki par mums, par to nav runas. Gribējām, protams pacīnīties, bet viņi ir cita līmeņa komanda. ASK komandā lielu lomu spēlē vārtsargs, kurš arī mums sagādā lielākās problēmas.
Sezonā mums gāja visādi, bija labas spēles, bija briesmīgas, bet cik ar saviem resursiem varējām, tik darījām. Sezona pati par sevi bija interesanta, daudz jaunu komandu pret kurām nebijām spēlējuši, bija daudz spēļu, kas nāk par labu mūsu jaunajiem spēlētājiem.
Paldies manai komandai, paldies pretiniekiem, tiekamies nākošajā sezona!”

Raitis Puriņš, ASK Zemessardze/LSPA komandas vārtsargs
“Vaiņodē izdarījām to, kas mums bija jāizdara. Parādījām, ka esam stiprākā komanda, un pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma ASK Zemessardze/LSPA iekļuva pusfinālā. Visu laiku, protams, prātā ir arī nākamās spēle pret HK Ogre/Hydrox, jo beidzot, šķiet, uzspēlēsim kārtīgu handbolu. Arī šajās spēlēs vēlamies parādīt, ka esam laba komanda, ka gribam izcīnīt medaļas, ka vēlamies spēlēt finālā. Mūs gaida ļoti interesanta pusfināla sērijā, kurai arī nopietni gatavojamies.”

MSĢ – SK Latgols Ludza    32:33 (11:10)
MSĢ –
Serafimovičs 10, Vilsons 6, Kazlovskis 5, Bors 3, Vidovskis 3, Plaunovs 2, Rogonovs 2, Brīvulis 1
SK Latgols Ludza –
Malahovs 7, Matvejenko 7, Strazds 6, Lipskis 5, Seņkāns 4, Grebeņņikovs 4, Kušners Agris 1

Andis Bors, MSĢ komandas spēlētājs
“Izdevās ļoti sīva cīņā, un pretiniekam piekāpāmies tikai pēcspēles metienu sērijā. Liels paldies skatītajiem par lielisko atmosfēru un atbalstu. Šobrīd nedrīkstam nokārt galvas, rīt, dodamies uz Ludzu, lai pieradīt, ka varam spēlēt pusfinālā.”

Spēlē par 11. vietu starp Skrīveri/Aizkraukle un ONSC/HK Ogre komandām, pirmajā spēlē ar rezultātu 32:29 pārāki bija S&A handbolisti. Šajās spēlēs tiek ņemts vērā rezultāts divu spēļu summā. Rīt spēli par 9. vietu aizvadīs arī Ulbroka SK un RPI-S handbolisti.

S&A – ONSC/HK Ogre 32:29 (15:15)
S&A
– Aņisimovs 8, Ziediņš 7, Beļūns 6, Kurmēns Vladimirs 3, Ozliņš 3, Samohins 2, Gailītis 1, Simsons 1, Bokalders 1
ONSC/HK Ogre –
Bisters 11, Tirāns 5, Batņa 4, Plinte 2, Novickis 2, Morozovs 2, Lauva 2, Zvaigznītis 1