EHF European Cup 26.11.2021 17:54

ZRHK Tenax Dobele svētdien sāks ar -3

resize.v1

Šovakar Grieķijas pilsētā Salonikos ZRHK Tenax Dobele piedzīvoja pirmo zaudējumu EHF Eiropas Kausa 3. kārtas spēlē pret A.C.PAOK – 25:28.

Spēli abas komandas sāka, apmainoties precīziem metieniem, pēc spēlētām astoņām minūtēm dobelniekiem izdevās iegūt nelielu pārsvaru – 6:3. Līdz pat spēles 27. minūtei ZRHK Tenax Dobele saglabāja vadību, bet pēc Nikolaos Tzortzini metiena grieķi spēja rezultātu izlīdzināt – 14:14. Puslaikā A.C.PAOK devās esot vadībā ar rezultātu 16:15. Otrajā puslaikā, pēc trim spēlētām minūtēm latviešiem atkal izdevās pārņemt vadību, to izdarīja Andis Ērmanis ar precīzu metienu, panākot 19:18. Tomēr tas nebija uz ilgu laiku, jo Grieķijas komanda spēja rezultāti ne tikai izlīdzināt, bet arī pakāpeniski palielināt savu pārsvaru, mazliet vairāk nekā četras minūtes līdz spēles beigām, panākot plus pieci (28:23). Atlikušajā laikā dobelniekiem izdevās nedaudz atspēlēt tik ļoti svarīgos vārtus un pēc Nila Aivja Miķelsona diviem pēc kārtas precīziem metieniem, rezultāta tablo vēstīja – 25:28. Pēdējā minūte rezultātā izmaiņas neieviesa, un tāds arī bija spēles rezultāts – 25:28 A.C.PAOK komandas labā. ZRHK Tenax Dobele komandas sastāvā ar pieciem gūtajiem vārtiem bija Ņikita Pančenko un Nils Aivis Miķelsons, bet Andis Ērmanis pievienoja četrus vārtus.

Atbildes spēle svētdien, plkst. 16:00. Lai kvalificētos nākamajai kārtai ZRHK Tenax Dobele komandai jāuzvar divu spēļu summā. Kā jau pieredzēts, šī komanda spēj atspēlēt vēl lielākus mīnusus, tādēļ svētdien sekojam līdzi, turam īkšķus un esam par savējiem.

Sandris Veršakovs, ZRHK Tenax Dobele galvenais treneris
“Pirmā spēle galā, diemžēl zaudējums. Spēle bija kārtīga cīņa te mēs vadībā, te viņi. Dažreiz bija sasteigti metieni, piespēles, lieks divu minūšu noraidījums. Kopumā viss ir kārtība, mīnus trīs nav daudz, protams, jo mazāka starpība, jo vieglāk, bet nekas, vēl viena spēle priekšā. Šodien pat analizēsim spēli, rīt aizvadīsim treniņu un svētdien cīnīsimies, viss būs kārtībā.” Taujāts par pirmajiem novērojumiem, kas spēlē būtu jāmaina, Sandris nesteidzas izdarīt secinājumus: “Šobrīd vēl esam uz emocijām, bet skaidrs ir viens, ka jāsamazina kļūdu skaits, jo pret šādu komandu katra kļūda maksā zaudētu goliņu. Spēles ieraksts mums jau ir pieejams, rīt ar svaigu prātu visu izanalizēsim. Rīt mums ir plānoti divi treniņi – viens vairāk uz ‘staipīšanos’ un izkustēšanos, otrajā liksim uzsvaru uz taktiku. Mums būs laiks sakārtot spēli. Domāju, ka spēles ierakstā redzēsim daudz informācijas, kura mums var palīdzēt, jo ir atšķirība analizēt spēli, kurā tu nepiedalies, vai tādu, kurā tu esi pretinieks. Protams, ka viņi arī analizēs un kaut ko mainīs, bet tāds ir handbols. Svētdien dosimies cīņā. Mīnus trīs nav nekas neiespējams.”

Nils Aivis Miķelsons, ZRHK Tenax Dobele spēlētājs
“Zaudējums pa trīs, bet par laimi ir atbildes spēle. Skatīsimies video, analizēsim. Bija mums diezgan daudz kļūdas, neiemestu metienu. Darīsim visu, ko varam, lai pēc iespējas labāk sagatavotos svētdienas cīņai un nepieļautu tik daudz kļūdu.”

ZRHK Tenax Dobele – A.C. PAOK                              25:28 (15:16)
ZRHK Tenax Dobele – Pančenko 5, Miķelsons 5, Ērmanis 4, Kreicbergs 3, Politers 3, Juzups 2, Šuleiko 1, Arājs 1, Kurzemnieks 1
A.C.PAOK – Seirekidis 7. Stojanovic 5, Papazoglou 4, Meduric 3, Nikolaidis 2, Tzortzinis 2, Misaildis 2, Triantafyllidis 1, Gioranidis 1