Baltijas handbola līga 18.12.2022 18:07

ZRHK Tenax Dobele pieveic igauņu HC Tallinn

NIK_5383

Baltijas Handbola līgā šovakar Latvijas čempionvienība ZRHK Tenax Dobele pieveica līdz šim panākumus neguvušo Igaunijas HC Tallinn komandu ar 9 vārtu pārsvaru – 33:24 (16:9). Dobelniekiem nopelnīti vēl divi punkti, līdz ar to nostiprināta ceturtās vietas pozīcija B grupas turnīra tabulā. Otros panākumus divās dienās izcīnījusi B grupas līdere Polva Serviti, kas šovakar pieveica Lietuvas komandu HC Amber ar rezultātu 30:19 (17:6). Vienu reizi rezultatīvs bija arī latviešu handbolists Artūrs Meikšāns.

Šovakar Dobelē ZRHK Tenax Dobele uzņēma igauņu HC Tallinn, kuri uzvaru atstāja mājiniekiem. Jau pirmajā spēles minūtē mūsējiem +2. Līdz 25. minūtei nospēlēts vienlīdzīgi, taču 26. – 28. minūtē tiek gūti trīs vārti un Tenax Dobele uzsāk savu izrāvienu. Pirmais puslaiks tiek noslēgts mājiniekiem esot vadībā par 7 vārtiem (16:9), savukārt otrajā puslaikā rezultāta starpība tiek palielināta un spēles beigās dobelnieki guva uzvaru ar 9 vārtu pārākumu (33:24).

Septiņu vārtu guvums ZRHK Tenax Dobele spēlētājiem Ričardam Juzupam un Emīlam Kurzemniekam. Bet HC Tallin komandā piecus vārtus guva Kalev Kütt un Volodymyr Shcherban.

ZRHK Tenax Dobele – HC Tallinn 33:24 (16:9)

ZRHK Tenax Dobele – Ričards Juzups 7, Emīls Kurzemnieks 7, Kārlis Krūmiņš 5, Nils Kreicbergs 4, Kristers Plūme 3

HC Tallinn – Kalev Kütt 5, Volodymyr Shcherban 5, Markus Oliver Mädo 3, Danil Gumianov 3, Karmo Harju 3