EHF European Cup 06.11.2022 12:40

ZRHK Tenax Dobele komandai pirmā uzvara Eiropas Kausā pret čehiem

314604170_466577565460663_8217679168072583181_n.v1

Vakar vakarā Plzeņā, Čehijā tika aizvadīta pirmā EHF Eiropas Kausa otrās kārta spēle starp ZRHK Tenax Dobeles komandu un Čehijas komandu Talent tym Plzenskeho kraje. Pirmajā no divām kvalifikācijas spēlēm Latvijas komandai izdevies uzvarēt čehus.

Smaga spēle, kas noslēdzās ar pozitīvu rezultātu mūsējo pusē. Spēles beigās rezultāts 31:28. Arī pirmais puslaiks noslēdzās ar vārtu pārsvaru ZRHK Tenax Dobele pusē (15:13). Rezultatīvākie spēlētāji Ņikita Pančenko un Linards Usāns ar 6, Ričards Juzups ar 5, Emīls Kurzemnieks ar 4, Nils Aivis Miķelsons ar 3, Kārlis Krūmiņš, Antons Šuleiko un Oskars Arājs ar 2 gūtiem vārtiem.

Sandris Veršakovs, ZRHK Tenax Dobele galvenais treneris: “Smaga spēle. Pēdējās sekundēs vēl ielaidām goliņu. Bet uzvara ir uzvara. Bijām visu atrunājuši, komanda nocīnījās. Katrs individuāli izdarīja maksimumu. Vārtsargs malacis. Emocijas dzīrā. Uzvara viena ir, bet rīt nebūs vieglāka spēle, bet mēs pierādījām, ka varam!”

Artūrs Kuģis, ZRHK Tenax Dobele vārtsargs: “Bija ļoti smaga spēle, bet man ir prieks par džekiem. Mēs cīnījāmies. Uzvarējām par 3, bet vārējām par 4 vai pat 5 vairāk (vārtiem), bet viss ir labs, kas labi beidzās. Zinām un jūtam, ka rīt būs vēl grūtāk, bet mēs cīnīsimies!”

Uz EHF Eiropas Kausu Čehijā ZRHK Tenax Dobele komanda devies šādā sastāvā: Ņikita Pančenko, Kristers Plūme, Kārlis Krūmiņš, Kristers Suharevs, Nils Aivis Miķelsons, Kristiāns Pavļenko, Mārtiņš Ozoliņš, Linards Usāns, Antons Šuleiko, Andris Vidovskis, Ričards Juzups, Rūdolfs Elferts, Oskars Arājs, Ritvars Putra, Artūrs Kuģis, Emīls Kurzemnieks.

Jau šovakar atbildes spēle plkst. 19.00 (pēc Latvijas laika), kas diemžēl tiks translēta tikai Čehijas vietējā televīzijā. Lai kvalificētos Eiropas Kausa trešajai kārtai dobelniekiem jāuzvar divu spēļu summā.