Virslīgā sievietēm “Stopiņu NHK” un “Latgols” spēlē uzvarētāju nenoskaidro

Šodien Latvijas handbola Virslīgā sievietēm pirmā trijnieka spēlē fiksēts neizšķirts rezultāts (31:31) "Stopiņu NHK" cīņā savā laukumā pret Ludzas "Latgols" handbolistēm.

Ulbrokā šodien tikās sezonas pirmā posma otrā un trešā spēcīgākā komanda. "Stopiņu NHK" pirmajā daļā guva guva sešas uzvaras un piedzīvoja četrus zaudējumus, savukārt ludzānietēm uzvaras un zaudējumi bija līdzsvarā.

Ludzas "Latgols" mača ievadā demonstrēja pārliecinošu sniegumu uzbrukumā, izraujoties vadībā ar 7:3. Ivitas Asares un Elitas Ekkertes rezultativitāte ļāva piecus vārtus pēc kārtas gūt "Stopiņu NHK", un priekšā jau bija mājinieces (8:7). Arī puslaika otrajā daļā komandas apmainījās ar nelieliem izrāvieniem, tomēr ar divu vārtu handikapu puslaiku noslēdza "Stopiņu NHK" – 19:17.

Pēc tādas skriešanas mača pirmajā daļā komandas uzlaboja savu aizsardzību."Stopiņu NHK" gan izdevās veikt 3:0 sākumu un iegūt itin drošu plus pieci (22:17). 48. minūtē mājinieces vēl bija vadībā ar 27:23, bet septiņas minūtēs vēlāk trīs vārtu pārsvaru jau bija ludzānietēm – 31:28.

Pēdējās četras spēles minūtes ar 3:0 uzvarēja mājinieces, tādējādi galarezultātā tika fiksēts neizšķirts rezultāts (31:31), un katra komanda ieguva pa vienam punktam. Elita Ekkerte mājinieču sastāvā izcēlās ar desmit vārtiem, deviņi Ivitai Asarei, bet piecus guva Elza Seržante. "Latgols" rindās rezultatīvākā ar desmit vārtiem bija Linda Krole, savukārt pa sešiem guva Madara Cibuļska un Elīna Oļipova.