Virslīgā sievietēm “Stopiņu NHK” sagādā pirmo zaudējumu Dobelei

Svētdien pirmo zaudējumu Latvijas handbola Virslīgā sievietēm piedzīvoja “REIR Dobele” komanda, kas savā laukumā netika galā ar “Stopiņu NHK” komandas uzbrukumu un galarezultātā piedzīvoja zaudējumu ar 32:36.

Mača ievadā abas komandas demonstrēja ātru un rezultatīvu handbolu, tāpēc būisku pārsvaru neviena no vienībām iegūt nespēja. Vadības maiņa spēles pirmajā daļā notika vairākas reizes, bet tieši izskaņu nedaudz veiksmīgāk nospēlēja “REIR Dobele”, kas mājiniecēm 30 minūtes ļāva noslēgt pie pozitīva rezultāta 18:16.

Otrā puslaika ievadā “Stopiņu NHK” guva trīs vārtus pēc kārtas un pārņēma vadību (19:18). Ilgāku laiku pēc tam turpinājās līdzīga spēle, bet puslaika vidusdaļā izšķirošo izrāvienu veica “Stopiņu NHK”. Aptuveni piecu minūšu laikā viešņas iespaidīgi guva astoņus vārtus pēc kārtas (no 22:24 līdz 30:24). Izskaņā mājinieces nedaudz samazināja rezultāta starpību, taču no pirmā zaudējumu neizbēga – 36:32 par labu “Stopiņu NHK”.

Uzvarētāju komandas sastāvā ar 12 vārtiem labākā bija Elita Ekkerte, Lana NIkolajeva izcēlās astoņas reizes, Ivita Asare maču noslēdza ar septiņiem vārtiem, bet sešus vārtus pievienoja Darja Savčenko. “REIR Dobele” rindās Laura Ņeverovska guva 11 vārtus, Anna Aleksa Stankeviča palīdzēja ar deviņiem, savukārt Letīcijai Veinbergai šoreiz septiņi vārti.

Latvijas handbola Virslīgā sievietēm šobrīd trīs komandām – “REIR Dobele”, “Stopiņu NHK” un “Salaspils SS” – ir pa divām uzvarām trīs spēlēs. Pagājušās sezonas čempione “Jēkabpils SS” guvusi vienu panākumu divos mačos, bet tālāk seko Ludzas “Latgols” (1-0-2) un LSPA (1-0-3).