“Vaiņode” pēc zaudējuma reabilitējas mačā pret Jūrmalu

Šovakar SynotTip handbola Virslīgā pēc vakardien piedzīvotā zaudējuma reabilitēties spēja "Vaiņode", kas savā laukumā ar rezultātu 26:24 pieveica "Jūrmalas sports" komandu.

"Vaiņodes" sezonas pirmajā posmā izcīnīja septiņas uzvaras 14 spēlēs un palika soli no pirmā četrinieka, bet vakar savu skatītāju priekšā piekāpās "ASK/LSPA" vienībai, kas līdz tam sezonā bija guvusi tikai vienu uzvaru. "Jūrmalas sports" šovakar aizvadīja pirmo spēli otrajā posmā.

Mājiniekiem neizdevās spēles sākums. Komandā gandrīz deviņu minūšu laikā guva tikai vienus vārtus, un "Jūrmalas sports" pa šo laiku ieguva trīs vārtu handikapu (4:1). Turpinājumā gan iestrēga tieši kūrortpilsētas uzbrukums, un "Vaiņode" veica piecu vārtu izrāvienu, pārņemot vadību mačā – 6:5.

Līdz pirmā puslaika beigām vadībā paspēja pabūt abas komandas, bet puslaika noslēgumā uz tablo bija neizšķirts rezultāts – 12:12. Arī otrajā puslaikā abām komandām izdevās veikt izrāvienus. Līdz puslaika vidum plus četri ieguva jūrmalnieki (19:15), bet septiņas minūtes vēlāk vadībā jau bija "Vaiņode" – 22:21.

Mača noslēdzošo daļu "Vaiņode" nospēlēja ļoti pārliecinoši un galarezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 26:24. Oskars Pāvils mājinieku sastāvā bija labākais ar 11 vārtiem, bet septiņus pievienoja Kristers Plūme. Alberts Gulbis viesiem bija rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem, savukārt sešus guva Ričards Jablonskis.