Uncategorized 05.05.2022 14:34

Vai Stopiņu PHK izdosies vienu no regulārās sezonas līdervienībām – Salaspils SS “izsist” no četrinieka?

FB_IMG_1651750235697.v1

Sieviešu handbola virslīgas ceturtdaļfināla spēles startēja šajā nedēļa, kad, kuram pārsteidzoši, kuram nē – pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Stopiņu PHK pārspēja Salaspils SS komandu, turklāt maz rezultatīvā spēlē un visai pārliecinoši – 21:16. Komandas otru savstarpējo spēli aizvadīs šovakar, plkst. 20:00 Salaspilī. Lai iekļūtu pusfinālā, kur pretiniekos būs SK Latgols handbolistes, jāuzvar divu spēļu summā. Kas nozīmē, ka Salaspils SS meitenēm šovakar atbildīgs un nebūt ne viegls uzdevums.

Regulārajā sezonā komandas savā starpā tikās divas reizes, abās uzvaru izcīnīja Salaspils SS komanda – 43:24 un 33:30. Salaspils SS komandā pret Stopiņu PHK handbolistēm rezultatīvas spēles izdevušās Dacei Potapovai, kura pārliecinošajā uzvarā guva 13 vārtus, savukārt otrajā savstarpējā spēlē ar 11 vārtu guvumiem izcēlās Anastasija Agarkova. Stopiņu PHK komandā abas reizes rezultatīvākā savas komandas rindās bija Laura Lielā, gūstot attiecīgi astoņus un 11 vārtus. Ceturtdaļfināla spēlē Elita Ekkerte guva septiņus vārtus, bet pa četriem pievienoja Laura Lielā un Ivita Asare, savukārt salaspilietēm sešus vārtus guva Dace Potapova.

Rīt savu cīņu par pusfinālu uzsāks arī otrs ceturtdaļfināla pāris – Jēkabpils SS un LSPA. Arī šīm komandām noteikumi tādi paši, lai iekļūtu pusfinālā, kur pretim stāsies regulārās sezonas uzvarētājas – REIR/Dobele SS handbolistes, ir jāuzvar divu spēļu summā. Pirmo savstarpējo spēli komandas aizvadīs rīt, plkst. 20:00 Jēkabpilī, savukārt izšķirošā spēlē svētdien, plkst. 13:30 Rīgā.

Divās regulārās sezonas spēlēs vienu reize pārliecinoša uzvara Jēkabpils SS meitenēm – 33:22, savukārt otrā spēle noslēdzās neizšķirti – 21:21. Pirmajā spēlē Jēkabpils komandas sa8stāvā Rometai Jukšai 12 vārti, rīdziniecēm – astoņi vārti – Lāsmai Zagorskai. Otrajā spēlē LSPA komandai Inga Dīķe guva sešus vārtus, Jēkabpils SS rindās trīs meitenēm piecu vārtu guvumi – Patrīcijai Elizabetei Prūsei, Rometai Jukšai un Sandra Brikmanei.